Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Martint játszó gengszter...

Martint játszó gengszter srácról a "Csak egy szippantás"-ban (ne légy áldozat), hogy hívják őt? :D

Figyelt kérdés

Mostanában terjed a neten a 120 milliós támogatásból készült dokumentumfilm, ami elég röhejesre sikeredett, és az a jelenet mindent visz.

A videó kommentárral: http://www.youtube.com/watch?v=FAT9mhRdLE0&feature=c4-overvi..



2013. okt. 31. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyíregyi lehet a kis Szuggesztív Martin, én ott tanulok, nagyon remélem, hogy összefutok vele. Amennyire láttam a videón, Zrínyis lehet, minden nap ott megyek el előtte a végállomásra. :D
2013. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor hajrá, szólj ismerőseidnek is és induljon a hajtóvadászat! :D Fel kell kutatni ezt a tehetséget.
2013. okt. 31. 19:39
 3/4 A kérdező kommentje:

Kutatásunk eredményre lelt: azonosítottuk rejtélyes rosszfiúnkat. [link]

Hangsúlyozom, hogy természetesen totál 0 segítség és igyekezet nélkül értünk célba, az itteni szolganépség nyilván túl lusta volt ahhoz, hogy bármit is tegyen bármikor. Ezt eddig is tudtuk tapasztalataink révén, de nem alkalmazkodhatunk mindig hitelesen egoista gondolkodásunkhoz.

2013. nov. 6. 23:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem Flóra érdekelne :) Aki őt játszotta. (és pont a martinnal van egy jelenetben XD )
2014. jún. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!