Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok olyan animét mondani...

Tudnátok olyan animét mondani amiben egy fiú át kerül egy másik világba, és ez a világ mágikus vagy ilyesmi? (többi lent)

Figyelt kérdés
zero no tsukaima-át meg az ixon saga DT ne írjátok mert már láttam
2013. nov. 1. 10:57
 1/10 anonim válasza:

angel beats

itt a srác egy bizonyos túlvilágra kerül nem pont az amit írtál de szerintem tetszene nézd meg miről szól vagy az első pár rész veszíteni semmit nem fogsz :D

2013. nov. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi :D

aki tud még az írjon Pls

2013. nov. 1. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát valamilyen szinten ideillik a Shakugan no Shana is. De egyébként még a 11 eyes is olyasmi. Nem tudom, hogy az "át kerül egy másik világba" abba beleszámít-e az mmo-s történet. A Sword Art Online-ban bekerülnek egy mmo-ba, a Log Horizon-ban a saját világuk válik azzá, a Btooom!-ban pedig igazából csak másik szigetre kerülnek. De az animenézés szempontjából mindegyiknek olyan hatása van, mintha másik világ lenne.
2013. nov. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Erről egyből az Inuyasha jutott az eszembe :D csak ott a lány kerül át a középkori japánba :DD a "csontok kúntján" xd. Egyébként ez a kedvenceim közé tartozik! <3 Ha akarod akkor még írok róla!:) Csak egy cseppet bonyolult xd de meglehet érteni az egészet ha megnézed :)
2013. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Arata nevű anime talán, de nekem nem nagyon tetszett a vége felé.
2013. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi válaszokat :D

az inyuását már láttam de azért köszi :D

aki tud még az mondjon

2013. nov. 3. 09:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát van még az Amatsuki nevű. Ott a srác körülbelül a Tokugawa korba kerül vissza.
2013. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi :D

ha még egy párat írnátok annak nagyon meg örülnék :D

2013. nov. 3. 16:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Oda Nobuna no Yabou


A srác bekerül a Sengoku korba, és az benne a csavar, hogy a japán történelem nagy embereit kicserélik nőkre. Tök jó. Ezt mindenféleképpen nézd meg.


Egyébként az animeaddicts-on a keresőben ha témának kiválasztod az alternatív világot, vagy a párhuzamosat, meg ilyenek, akkor rengeteget találsz. Animét, mangát, VN-t, LN-t egyaránt.

2013. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi :D

a kitud még az írjon nagyon szeretem az írjon animéket :D ,és az se baj ha van benne szerelem :D

2013. nov. 4. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!