Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » One piece-ben Frankynek a...

One piece-ben Frankynek a time skip után újra a régi haja lesz? Mert úgy láttam egy videóban

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kicsit más lesz. Sokak szerint elromlott a legénység kinézete, de szerintem nem.
2013. nov. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem romlott is meg javult is. Sanji-Usopp-Chopper-Zoro-Luffy-Robin jobban néznek ki. Nami-nál sok a fanservice kicsit sajnos, Franky meg régen jobban nézett ki sztem. De engem kárpótolt a Shogun-al :D
2013. nov. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kb 0,1-es haja lett, de ha megnyomja az orrát (ami egy gomb) akkor megváltozik a haja :D Mikor megmutatta ezt a többieknek, akk a Luffy-Usopp-Chopper trió majd be szart a gyönyörtől, mert ugye "roooboooot"
2013. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
javítalak cyborg
2013. nov. 5. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen cyborg, de én arra értettem,h Luffy, Usopp és Chopper mindig úgy reagálnak rá h "rooobooot" és ehhez jön a csillogó szemük
2013. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!