Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmánban Cansu Dere...

A Szulejmánban Cansu Dere melyik részben bukkan fel?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Addig még sokminden van...amilyen tempóban nálunk haladnak, még eleget lehet rá várni...Talán jövőre eljutnak odáig :D
2013. nov. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66. Török rész kb. De lehet tévedek.
2014. júl. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van, látni mennyi rész már fent van youtubeon mire mi a végére érünk az beletelik még vagy két-három évbe.

Nagyon idegesítő, hogy csak egy rész megy egy héten, de ezzel még nem is lenne baj ha a teljes részt leadnák, még az eredeti rész is félbevágják az rtl-nél, nem tudom még meddig fogják feltudni tartani az érdeklődést.

Már jóformán mindenki tudja, hogy melyik szereplőnek mi lesz a sorsa hogy mi fog történni a folytatásban sőt azt is hogy mi lesz a sorozat vége.

Én is követem törökül igaz hogy nem értem amit mondanak de legalább látom hogy mi történik azt rtlen már csak azért nézem meg hogy magyarul halljam a dolgokat.

De nagyon rossz végig nézni szerdánként egy fél részt. A múltkor számoltam legalább 5 vagy 6 reklám volt és mindegyik tíz perces. (a reklámok is nagyon uncsik semmi új)

A részekből meg volt vagy tizenhárom perc letelt és megint reklám lett, lényegében amikor elkezdődik akkor van egy húsz perces adás az felkelti az érdeklődést aztán meg 15 perc adás 10 perc reklám. És ez mind két óra hosszába telt.

Ennyi idő alatt legalább egy teljes részt adnának le.

Már a múlt heti részben benne kellett volna lennie annak hogy megégetik Hürrem arcát persze ez majd ma lesz.

És a maiba már annak kellett volna lennie hogy Szulejmán hazajön, de nálunk az majd csak biztos jövőhéten lesz.

2014. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64.bölüm
2015. febr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!