Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az elcserélt...

Mi a véleményetek az elcserélt életek c. filmről, illetve válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Elvileg nem derül ki, h a kisfiút megölték-e vagy sem. A sorozatgyilkos rokona, az a kisfiú meséli el először, hogy miket tettek...aztán feltűnik egy megszökött fiú, aki elmondja, hogy 3an szöktek meg, és biztosan vele volt Walter is(az eltűnt kisfiú). De azt is elmondja, h nem tudja, hogy mi lett kettejükkel mert szétváltak.

Mikor ezt elmeséli, láthatjuk is a visszaemlékezést, ahogyan történt. És ott, a sorozatgyilkos a rokon kisfiúval együtt beül az autóba és utánuk erednek.

Szóval, miért nem kérdezik meg azt a rokon kisfiút, hogy elkapták-e a gyerekeket?

A másik kérdésem, hogy szerintetek életszerűen viselkedik az a kisfiú, akiről mindenáron elakarják hitetni Christinnel, hogy ő Walter? Nekem olyan fura volt...ha egy kisfiú látja, hogy mennyi fájdalmat okoz valakinek, akkor tud ilyen nyugodt maradni és azt vallani továbbra is, hogy ő Walter? Kicsit olyan, mintha szichopata lenne, de nekem nagyon fura volt, nektek nem?

Az utolsó kérdésem, hogy az 1920-as években már tényleg volt müzli?


Egyébként nekem tetszett a film, nagyon durva és ijesztő, hogy mit meg nem tehetnek egy emberrel és, hogy mekkora a korrupció. Régen is már ment ugyanez, mint most. Megrázó film, csak ezeken fennakadtam egy kicsit.

Köszi a válaszokat és a véleményeket! Mindenkinek megy a zöld kéz :)



2013. nov. 4. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom megkérdezik a rokon srácot, de lehet, hogy nem emlékszik.


A kisfiú viselkedése lehet ilyen szerintem, ha előtte nagyon rossz élete volt és mindenképpen változtatni akar. Egy gyerek is lehet maximálisan önző, sőt...


Müzli: "Dr. Maximilian Oscar Bircher-Benner svájci orvos újította fel a müzlievés tradícióját az 1900-as évek elején."


A film összességében nem volt rossz, bár nagyon azt éreztem rajta, mint sok más 2000 után készült filmnél, hogy megint az Oscar a kizárólagos cél. Kicsit giccses, kicsit szirupos és nagyon szívbemarkoló. Ahogy azt a "mélyen tisztelt" akadémia elvárja.

2013. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És köszönöm, de nem kérek zöld kezet.
2013. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod, de miért nem kérsz zöld kezet?

Várom a további hozzászólásokat :)

2013. nov. 5. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!