Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szóljon a film? Mi...

Miről szóljon a film? Mi lehetne a cselekmény?

Figyelt kérdés

Média OKTV- re készülök.


a feladat,készíteni egy 8-12 perces rövidfilmet Tíz év múlva címmel a most érettségizőkről.A filmet Cseh Tamásnak kell ajánlani

inspirációnak ez a szövegrészlet:


„Magamat láttam tíz év múlva itt, hallottam ezt, a mostani dal hangjait, és

attól féltem: nehogy majd ez legyen, csak tíz év múlva ne ez a dal legyen!”


Dokumentarista, fikciós vagy a két elbeszélésmód kombinációja egyaránt elfogadható-


Elindulásnak azt gondoltam hogy úgy kezdődne hogy egy most érettségiző lány/fiú zongorázik egy dalt.És a film vége is ugyanez lenne.Mi lehetne a közte történő cselekmény ami visszaadja a Tíz év múlva címet?

Minden segítséget szívesen fogadok :)



2013. nov. 5. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek jelentkeztél OKTV-re, ha nem tudod egyedül megcsinálni?
2013. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
minek írsz ha nem tudsz segíteni?
2013. nov. 5. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A lány/ fiú ül a zongoránál. Zongorázik. Közeli az arcáról, elgondolkozik. Az egész kép elhomályosul. Magát látja (idősebben) egy világban ami szörnyű és rettenetes. Sötét és kopott, nincsenek növények, se hangok, csak az a dallam hallatszódik újra és újra egyre halkabban mint a régi emlékek visszhangja. Majd a kép ismét kitisztul a kép és a lány/ fiú leveszi a kezét a zongoráról. Kinéz az ablakon és megszólal a "narrátor" azzal az idézettel amit fent leírtál.


A jövőbeli világot pedig úgy alkotod meg ahogy akarod. Remélem segítettem. Ha valami nem tiszta a szövegben nyugottan kérdezz! :)

2013. nov. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! tudom hogy lassan 2 évehogykiírtad ezt a kérdést deahogy elolvastam elgondolkoztatott vajon végülhogy csináltad meg a kisfilmedet?
2015. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!