Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » AZ InuYashában szerintetek...

AZ InuYashában szerintetek InuYasha Kagomét vagy Kikyot- szereti jobba? :D

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha láttad szerintem egyértelmű. Alapból azért nem ölte meg először egyből Kagomét mert úgy nézett ki mint Kikyo.
2013. nov. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eleinte Kikyot de mivel meghal...Kagome marad :3 amúgy a végén össze is házasodnak :D szerintem Inuyasha+Kagome :3:D:$
2013. nov. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze-persze, természetes, hogy Kagome, csak kíváncsi vagyok a véleményeitekre. :D
2013. nov. 19. 10:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Összeházasodnak? :O
2013. dec. 8. 19:51
 5/5 kérdezzfelel ***** válasza:
100%
Én állandóan ezen gondolkodok a sorozat nézése közben. Egyszerűen nem tudok rájönni... Mert Kagomét mindig megmenti, féltékenykedik és még Kougát is megmenti az egiyk részben Kagome kedvéért, pedig amúgy utálják egymást. Kagome miatt... De amikor Kikyou megjelenik, mintha Kagome ott sem lenne mindent eldob és rohan utána. Én amúgy Kagome párti vagyok és már az elejétől kezdve utáltam Kikyout amiért 'elveszi' Kagométól Inuyashát... Viszont az igaz, hogy Inuyasha szerelme mindkét lány iránt erős és, hogy először csak azért nem ölte meg, mert Kagome és Kikyou hasonlítanak. Viszont szerintem azért is utálta először, mert hogy először utálta. Utána viszont valószínűleg kezdett beleszeretni, míg a végén remélhetőleg jobban megszerette, mint Kikyout. Mondjuk én még nem néztem végig és elég szar, hogy le lett lőve a poén, de mindegy... Kagome és Kikyou jelleme amúgy is más. Másként viselkednek, amihez az is hozzájárul, hogy Kagome még fiatal, és más korból is jött. Kikyou tapasztaltabb, megfontoltabb, nyugodtabb és nem beszél annyit, mint Kagome, aki viszont önfejű és sértődékeny. Szerintem Inuyasha nem csak azért szeretett bele Kagomébe, mert hasonlít Kikyoura. De, hogy melyikőjüket választotta volna, ha Kikyou nem hal meg, azt nem tudom...
2014. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!