Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok olyan ötévesnél...

Ajánlanátok olyan ötévesnél nem régebbi gyerekeknek készült rajzilmet (2D), amit felnőttek is élvezhetnek?

Figyelt kérdés
Olyan kaliberűekre gondolok, mint a Kacsamesék, Mézga Család, Gondos Bocsok, Varázslatos iskolabusz... stb
2009. nov. 15. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
mist sima filmre, vagy sorozatra gondolsz? mer sorozatokat soroltál fel. Cartoon Networkön vannak jók, amiken felnőtt is tud nevetni, ersze mgfelel humorérzékkel. Ed Edd Eddy, Chowder, Xiaolin Showdown, Teen Titans stb...
2009. nov. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, és ne legyen ronda rajzolású. De ha tudsz, egyestéset is mondhatsz. A Cartoon Networkön,és Nickeloedonon folyó sorozatok nem pont azok a típusok, amikre gondoltam.
2009. nov. 17. 23:55
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem a

Family Guy a kedvencem

2009. nov. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na,azért a Family Guy nem éppen gyerekeknek készült.. :D

Én teljes nyugodtsággal tudom ajánlani az Arthur és a villangókat. Valami fantasztikus egyestés mesefilm :D

És most,december 3.-án kerül mozikba a 2.része :)

Én ugyan kamasz vagyok,de engem nagyon magával ragadott ez az aranyos történet és mindenképpen meg fogom nézni a 2. részét is..

kép: [link]

1 rész története: [link]

2. rész története: [link]

Remélem hogy tudtam segíteni! :)

2009. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ööö, köszi, de 2D-set tudtok?
2009. nov. 23. 11:12
 6/9 anonim ***** válasza:

na, van egy amit most láttam:

Fear(s) of the Dark. Na ez tényleg felnétteknek való, öt-hat rendező rajzfilmje van rendesen összegyúrva egy filmbe. Francia, de van hozzá felirat. Kicsit parás, keress utána

2009. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lecsó,Szépség és a szörnyeteg,Pata csata, ezek mind jók :)
2009. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De sorozatot, azt tudtok ajánlani?
2010. márc. 21. 15:26
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találhatsz jópár érdekes mesét!(sorozatok jobb oldalt abc sorrendben!)

2010. aug. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!