Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik jobb,...

Szerintetek melyik jobb, Simpson család vagy futurama, miért?

Figyelt kérdés

2013. nov. 5. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Simpson család. A másik mese nem elég vicces nekem.. meg fura. Nem tetszik hogy ilyen világban játszódik.
2013. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok: jó, nem kifejezetten mese xD de érted mire gondolok..
2013. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a Simpson család. Sokkal viccesebb, társadalmi problémákat mutat be, az emberi természet szánalmas mivoltát, és mindezt úgy, hogy sírás helyett nevessünk. Meg nagyon szeretem, amikor meglátok benne utalásokat például nagyon jó filmekre, amiket ugyan a célközönség nagyobb része nem is ismer, de aki igen, annak hozzám hasonlóan nagyon tetszik.
2013. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Simpson család. Nekem a Futurama olyan idegen és viszonylag ilyesztő. Szóval az nekem magas. Továbbá ahogyan az előttem szóló is írta, a Simpson család sokkal jobban utal a valódi társadalmi problémákra :)
2013. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok választani. Mindkettő azonos szinten van nálam. A Simpsonékat fiatalabban is könnyebb befogadni.
2013. nov. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább Simpson család. A Futurama tényleg kicsit furcsa..de hát ízlések és pofonok :D
2013. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2013. dec. 2. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!