Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vámpírnaplókban lesz valami...

A Vámpírnaplókban lesz valami Kollal és Bonnieval?

Figyelt kérdés
Csak mert nézegettem Vámpírnaplós képeket és láttam egyet kettejükröl is.

2013. nov. 6. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kol még korábban meghal asszem. Ja, talán Damon szúrja szíven egy sikátorban, röviddel Finn halála után. Bonnie is meghal, arra már nem emlékszem, hogy hol és mikor, de az 5. évadban már mint szellem jár--kel a népek között.
2013. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy mi van velük? Mert ha arra gondolsz, hogy jártak-e akkor nem. Kolt azelőtt ölték meg mielőtt a szigetre mentek a 4. évadban. Bonnie meg a 4. évad végén hal meg mikor visszahozza Jeremyt .
2013. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom mi volt az a kép rólukxD Biztos valami fan szerkesztette vagy nem tudom..
2013. nov. 7. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Kolt Jeremy ölte meg h kiteljesedjen a tetkó a kezén.Amugy meg valoszinü h egy rajongo készitette.
2013. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!