Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto Shippudent elkezdeni...

Naruto Shippudent elkezdeni mindenféle előismeret nélkül?

Figyelt kérdés
(Bocsi, ha elírtam...) Érthető, jó-e ha előtte semmit sem láttam belőle? Köszi:)
2013. nov. 8. 10:45
 1/6 Vulkanjoe válasza:
Kezd a sima Narutoval, a fillereket ne nézd meg, így nem lesz olyan hosszú és unalmas, utána nézd a shippuudent! Megéri! :)
2013. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy ha shounen stílusú animét keresel akkor a naruto sablonfestnél vannak sokkal jobbak egyedibbek, kidolgozottabbak. (PL: One Piece; HxH 2011 - e kettő porba gyalázza a narutot)
2013. nov. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha Narutót akarod, akkor ne a Shippuudennel kezd,hanem a "simával".
2013. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és csak addig nézd míg Sasuke elhaggya a falut, mert utána fillerek vannak végig.
2013. nov. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oks:) Köszi, mindenkinek ment a zöld kéz!
2013. nov. 8. 16:45
 6/6 anonim ***** válasza:

mindenképp a sima Narutoval kezdd, mert nem fogod érteni a shipput egyáltalán, és ha utólag nézed vissza a simát már nem lesz olyan jó, mint ha rendesen sorban haladnál.

[link]

Ezta linket nézd meg, ezen ki vannak írva a filler részek mind a simában, mind a shippuu-ban.

Ha azokat kihagyod, akkor gyorsabban a végére érsz, bár a sima narutoban annyira nem vészesek a fillerek, csak a 143. résztől.

Meg az a baj, hogy sok fillerben vannak olyan részek, amik bár csak pár percesek, de benne vannak a mangában.

[link]

Ebben a linkben legalul azok a részek is felvannak tüntetve, amik nem teljesen fillerek, hanem tartalmaznak a mangából is elemeket.

A shippuudenben is vannak olyan fillerek, amik viszonygal jók, pl a sanbis fillerszezon elég tűrhető.

Remélem tudtam segíteni.

2013. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!