Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki mondana egy csábitásból...

Valaki mondana egy csábitásból jeles-hez hasonló történetű magyar anime rajzfilm sorozatot?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm=D
2013. nov. 10. 10:54
 1/5 anonim válasza:
oké. nincsen olyan , hogy MAGYAR anime. Maximum szinkronos. egyébként én egy horror animét tudok ajánlani, az is iskolásokról szól. bár feliratos.
2013. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Alexis lark válasza:

Hát, ha romantikus animékre gondolsz akkor pl a lovely komplex ( ez egy nagyon aranyos anime csak ajánlani tudom:D) kaichou wa maid-sama ( ez feliratos) ez is nagyon jó :D sajnálom, de hirtelen több nem jut eszembe :)

Első válaszoló kérlek írd meg az anime nevét! :D ^^ köszi

2013. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

2. válaszoló

Another. :3 Első voltam.

2013. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alexis lark válasza:
köszi:D
2013. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alexis lark válasza:
Köszi első!!! Ez egy nagyon jó anime fhuuu *_* nem gondoltam h ő lesz az! Mindenkire gyanakodtam csak ő rá nemxD! Ma hajnalban 2:40kor xD fejeztem be és nagyon megérte! Nagyon nagyon köszi:D tudsz még ilyen animéket :3 ;)? :D
2013. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!