Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Trónok harca 2. évadjának...

Trónok harca 2. évadjának utolsó részének végén mért nem ölik meg Sam-et?

Figyelt kérdés
nem akarom hogy meghaljon, szeretem, de kiváncsi vagyok. még nem kezdtem el a 3. évadot ha abban van a válasz bocsi, de nagyon érdekel és nem hagy nyugodni.

2013. nov. 10. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem látták. Az a lovas nem rá néz, csak úgy tűnik. Amúgy meg tényleg rohadt hülyén van megoldva.
2013. nov. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért nem látja? ez a könyvben le van írva?
2013. nov. 10. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, hogy megkérdem (nem láttam a sorozatot, csak a regényeket olvastam), de pontosan miről van szó?

Mi van a 2. évad végén? Az, amikor a Mások megtámadják az Öklöt; vagy mikor a testvérek már menetelnek a Fal (Craster erődje) felé? :D


Egyébként, !!! SPOILER!!! hülyeség lett volna megölni őt a sorozatban, mikor az eddig megjelent 5 kötetet végig túlélte, s a 6.-ban, valószínűleg rohadt fontos szál lesz az ővé!

2013. nov. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vették észre, mert ez a könyvben nem így volt és a sorozatot nagyon leegyszerűsítik. De am igen, azért sem halt meg, mert később fontos szereplő lesz.
2013. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sammel az történt a könyvekben az északi hadjárat-szerűségen,h a Mások szolgái, a hidegben meghalt és így életre kelt állatok és emberek rájuk támadtak az Ökölnél és megfutamodásra készerítették az Éjjeli Őrséget, de itt Sam nem igazán harcolt, mert emlékeim szerint lefagyott, megijedt. Elkezdtek visszavonulni Caster erődjéhez, Sam nem bírt menetelni és mindig lemaradt, ezért Grenn és kicsi Paul vonszolták maguk után, de így mindhárman lemaradtak és megtámadta őket egy Más, ami megölte Pault, de aztán Sam ledöfte a sárkányüveg tőrrel és az elpusztult. Aztán Caster erődjénél megölte néhány társa Jeor Mormont-t, a többiek egymásnak estek, ő meg Szegfűvel meg annak a kisfiával elmenekült. Bementek egy vadak által elhagyatott kunyhóba, de Paul életre kelt és többedmagával rátalált Samékre, de ekkor megjelent Hidegkéz aki megmentette őket és elvezette őket a Falhoz. Szal Samnek ennyi köze volt a Másokhoz.

Hidegkezet meg eddig teljesen kihagyták a sorozatból, de sztem a következő évadban már benne lesz,h segítsen Branéknek.

2013. nov. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)) habár amit az 5/5 ös írt nem tiszta majd biztos megertem :)
2013. nov. 11. 07:06
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Az #5-ös, ezt írta, csak más szavakkal...:


SPOILER !!!


Nos, az, amikor a Mások megtámadják az Öklöt a 3. könyv (Kardok Vihara) prológusában van. Itt Chet (aki a kutyákat gondozza) szemszögéből látjuk a Mások ostroma előtti időszakot. Konkrétan azt, hogy ő és a "barátai" merényletet szőnek a Vén Medve ellen, amit éjszaka akarnak végrehajtani. Ám a merénylet meghiúsul, mikor háromszor szólal meg a kürt, ezzel jelezvén, hogy a Mások támadnak. A prológus így ér véget. Később, Sam 1. povjában már csak a menetelésüket olvashatjuk, amint már napok óta, folyamatosan próbálják vonszolni magukat a Fal felé. Mindenki szét van már esve; alig bírnak a lábukon állni, aztán megtörténik a baj, és Sam feladja; elterül a földön, a többiek meg tovább haladnak, csak Kicsi Paul, és Grenn maradnak hátra, és próbálják meg talpra cibálni, amikor megjelenik egy Más egy halott lovon (vagy talán szarvason) ülve, ami megöli Pault, viszont Sam meg végez a Mással a Jontól kapott sárkányüveggel... Legközelebb, mikor Sam mással találkozik, akkor már Szegfűvel és a kisbabájával menekül a Fal felé, és ekkor pont a Mássá változott Kicsi Paullal kerül szembe, majd jön Hidegkéz (aki szintén valamilyen élő-halott, viszont ő valamiért egészen másfajta), és megmenti őket, majd elviszi őket a Falhoz... :D


SPOILER VÉGE !!!


Tehát a könyvben, leegyszerűsítve ennyi van leírva Sam és a Mások találkozásairól! Az, hogy mi történt egészen pontosan az Ökölnél, nem tudni, csak hogy mindenki fejvesztve menekült.

2013. nov. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!