Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz valaha Crank 3? És miért...

Lesz valaha Crank 3? És miért nem?

Figyelt kérdés
A Felpörgetve, Magasfeszültség sorozatról van szó.

2013. nov. 12. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerinted hülyeséget kérdeztél? Ennyire?
2014. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
???
2014. febr. 19. 20:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Szóval, gyerek???!!!
2014. febr. 20. 11:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Kérdezed, hogy lesz e valaha. Vagyis nem tudod, hogy készül e 3. rész belőle. A kérdés második részét úgy teszed fel, mintha tényszerűen tudnád, hogy nem lesz Crank 3. rész, csak azt nem tudod, hogy miért. A kérdés első és második része üti egymást.

Nem tudom jobban elmagyarázni.


AMúgy nem hiszem a 2. is elég erőltetettre sikerült ezzel a műszíves baromsággal, meg a semmiből előbukkanó 3. testvér. Majd biztos lesz egy 4. testvér is :D

2014. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy lesz valaki, akinek nem fog leesni! :DD


Ember! Nem nézel Showder Klubot? :DD


Egyszer onnan valaki beszólt egy ilyesfélét: nálunk kémiaórán volt egy tanárnő, aki azt kérdezte tőlünk dolgozatban:


-Ez-és-ez az anyag reagál-e azzal a másikkal?

-És miért nem?


:DDDDDDDDDDD


Sejtem, hogy nem lesz Crank három, de annyira idióta agyzsibbasztó ökörség volt a második, hogy állati jó lenne, ha mégis lenne. :D

2014. febr. 21. 13:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Beliczai Balázs mondta ezt. Hahh! Buktad, mert nézem. Ráadásul pont az inspirált az 1. válaszom megírására. Huaa.


Amúgy meg pénz kérdése az egész. Pénzért bármit el dominál holivúdban a leginkább a világon. Én igazából nem lepődnék meg rajta ha lenne. Mondhatnám, hogy nem lenne logikus, mert szénné égett a végén mint a szellemlovas, de ha ebből indulnék ki, akkor nem lehetett volna 2. rész sem mert az 1 végén meg potom 500 méterről zuhant a földre.

Szóval drukkolj a Stathamnek, hátha nem kap több verekedős bunyós filmszerepet, és akkor jön a crank 3, a szállító 6, sőt!! gondolkozz Blöff 2-ben is !!! :D

2014. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Miért buktam volna? Ha láttad, akkor minden sima ügy és nem kellett volna félreérthető első válasz írni, hanem csak simán örülni egy jó poénnak.


A szállító sorozat egy szar, szóval ne mondd nekem, hogy örülhetek a 6-nak (már ha lesz, remélem rohadtul nem), amikor csak egy élvezhető része volt. De Crack 3 jöhetne. Ordenáré egy movie volt. :))

2014. febr. 25. 21:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Jóvan legyen igazad, legyél boldog sokáig. Majd ha 15 leszel, ami még jó 6 év majd beszélünk :D


A Szállítót meg nem fikázni, mert jó annak minden része! Bár megkérdezném szerinted melyik az az egy amelyikre ez kizárólagosan érvényes?


A crank meg jó film, jó ötletekkel, jó beszólásokkal, de mivel ahogy az elsőnek vége volt úgy nem lett vlna logikus egy második rész. Izzadságszagú. A szállítóból pedig még simán kihozható 2-3 rész ha jól megcsinálják.

2014. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na EMIATT a megjegyzésed miatt vagy egy kis taknyos kölyök, aki ilyet ír nincs még feleannyi idős sem mint én! :D


"Mert jó annak minden része."


Szóval előbb nézz szét a saját portádon, mielőtt olyan képtelenségeket írsz a másikról, ami köszönő viszonyban sincs a valósággal. :) De haj rá, hátha lesz valaki, akinél ez a gyermetek kötekedés talán be is jön. :)


Na szevasz besserwisser! :D

2014. febr. 27. 19:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha tudnám mennyi idős vagy még igazat is adnék Neked, hogy fele annyi vagyok. Én a hideg számokban hiszek. Szóval had lássak egy életkort különben a kirohanásod semmit nem ért :D
2014. febr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!