Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gossip girl/pletykafészek 4....

Gossip girl/pletykafészek 4. évadában ki ez a pasi aki Juliette-el tönkre akarja tenni Serenát?

Figyelt kérdés
Ömm kövezzetek meg, de én idén ismertem meg a Gossip girlt. Pontosabban ismertem, csak eddig nem szerettem. Ám egy éjjel nem tudtam aludni és unatkoztam, így csak megnéztem az 1. évad 1. részét, és nagyon tetszett! Most tartok a 4. évad 5. részénél, és nézem folyamatosan a részeket. DE szeretem ha spoilereznek :3, szóval légyszi valaki árulja el, ki ez a faszi aki Juliette-vel tönkre akarja tenni Erenát?

2013. nov. 12. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A srác a Juliette testvére, és annak idején amikor Serena az internátusban volt, a srác a tanára volt és összejöttek. De nem volt köztük semmi komoly. Annak érdekében, hogy ez ne derüljön ki, Serena anyja feljelentette a srácot,Serenea nevében nem emlékszem pontosan vagy nemi erőszak miatt vagy vmi hasonló miatt, aláhamisította a Serena aláírását, a srácot lecsukták. A család meg tönkrement, ezért akar bosszút állni Juliette. De Serena az egészről semmit nem tud, össze is veszik az anyjával.
2013. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

De ez elég abszurd.. hogy zárhatták börtönbe Serena tudta nélkül? Az áldozatnak tanúvallomást kell tennie, továbbá a bíróságon is tanúskodni..

2013. nov. 13. 17:49
 3/3 anonim ***** válasza:
:) ez New York Upper East Side, gazdagság van, nem nyomor. Bárki lefizethető. Lili elég nagy befolyással bír meg sok sok pénzel
2013. nov. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!