Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film lehet ez? (Amiben...

Melyik film lehet ez? (Amiben egy kislány egy tükrön át átmegy egy fantáziavilágba. )

Figyelt kérdés

Régebben láttam egy filmet amiben egy lány (kislány) egy tükrön át átmegy egy másik világba (fantáziavilágba).

Szóval ilyen fantázia kategória a film, de nem a Narnia. :)

Tudom ez nem sok információ, de ha valakinek van ötlete az légyszi írja meg. :)



2013. nov. 13. 11:59
 1/8 cathilina ***** válasza:
100%

Hát, az Alice Tükörországban című könyv erről szól, gondolom filmet is csináltak belőle valamikor.


És meg is van: [link]

2013. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megnéztem egy részletet youtube-on belőle de ez nem az, szóval még mindig jöhetnek az ötletek. :) És persze kapsz egy zöld jelet. :)
2013. nov. 13. 13:14
 3/8 anonim válasza:

Szerintem ugyanaz lesz, amit én is keresek.

Volt benne valami sakk-királynő is, nem? És a kislány apukája orvos volt, ha jól emlékszem.

2014. jan. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Amit én keresek, ott a kislány mellett volt egy udvari bolond is, és a sakktábla mezőinek megfelelően minden mezőn várt rá egy feladat. Szerintem valami Alice csodaországban feldolgozás lehetett, én is nagyon szeretném megtalálni, ha ugyanarról beszélünk.
2014. jan. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ojjee, megtaláltam, amit én kerestem. :D

Te is erre gondoltál?

http://www.youtube.com/watch?v=1BmIVm9uDzU

Mondjuk ez angol, magyarul egyelőre nem találtam.

2014. jan. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem, de én is megtaláltam már amit kerestem. :)

[link]

Amit te kerestél annak a címe magyarul Alice tükörországban lehet szerintem. :)

2014. márc. 25. 13:31
 7/8 anonim válasza:

Szuper! :D

Köszi, az enyém nem a Tükörországos, azt már megnéztem. De angolul is örülök neki. :)

A Tükröm, tükröm... pedig érdekesnek tűnik, majd megnézem, ha lesz időm. :D

2014. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát... ha adhatok egy tanácsot, inkább ne nézd meg a Tükröm, tükrömet. :D Vagy ok nézd meg de ha van gyereked vele ne nézd meg ugyanis személyes tapasztalatból mondom hogy nagyon ijesztő (az a kacsakirálynő, huhh). :D És ha megnézed youtube-on is fent van a film angolul és egy kisebb csapat alakult azokból akik gyerekként látták ezt a filmet és halálra rémültek tőle. :) Én pl. nem emlékeztem hogy ilyen ijesztő, de amint megláttam a kacsakirálynőt... :D
2014. márc. 30. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!