Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi enne a filmnek a címét?

Mi enne a filmnek a címét?

Figyelt kérdés

Röviden leírom mi a tartalma , lehet hogy kihagytok belőle pár részt, meg-két dolgot rosszul írok le mert már régen láttam, de ha gondoltok valamilyen filmre akkor az nyugodtam írjátok le mert lehet azt keresem.

Na szóval van egy csaj, most végzett a sulival(vagy valamivel), és elutazik a barátnőjével valahova az apja tudta nélkül, mert ő nem engedte volna el ,de az anyja elengedte és olyan helyre mennek ahol elrabolják őket. A csajnak még van arra ideje, hogy felhívja azt apját és elmondja neki, el fogják rabolni mert már a barátnőjét elvitték. Az apja a lány keresésére indul közben kiderült hogy a lányt prostituáltnak vitték... a vége asszem az, hogy meg tuja menteni a lányt az apukája:)

Nagyon örülnék ha megtudnátok mondani mi a film címe, mert még mikor kisebb voltam akkor láttam ezt a filmet és akkor nagyon megviselt, de most idősebb fejjel szívesen megnézném újra!

Köszönöm előre is:)))

Ja és még valami ha jól tudom készült egy második rész is a filmből.



2013. nov. 16. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elrabolva a film címe:

[link]

Már van azóta 2. része is.

2013. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

* Mi enne a film nem a címe?

Elnézést, hogy rosszul írtam csak az kérdést először máshogy fogalmaztam meg, azt nem fogadta el a rencer. Kitöröltem belőle pár szót és nem néztem meg még egyszer, hogy mit küldök el és így kicsit érthetetlen lett:|

2013. nov. 16. 22:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Juj nagyon köszönöm!!:)
2013. nov. 16. 23:00
 4/6 A kérdező kommentje:
És hol tudnám megnézni a filmet?:)
2013. nov. 16. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, vagy letöltöd torrentről, vagy megnézed online. :)
2013. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én értettem elsőre is :) Velem is előfordult, hogy többször fogalmazom át a kérdést, mert soha nem fogadja el, aztán a vége fura lesz :)

Itt meg tudod nézni valamelyik linken:

*****

Az utolsó link a jó. Rákattintasz, majd a videó alján "proced the video"-ra kattintasz, aztán a videó közepén lévő play gombra és már megy is.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!