Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bosszúálok kérdés! Vigyázat...

Bosszúálok kérdés! Vigyázat SPOYLER veszély! Loki miért akarta leigázni az emberiséget amikor a Thorban ez abszolút nem érdekelte? Van valami logikus oka vagy csak így volt megírva, hogy legyen story?

Figyelt kérdés

#film #mozi #emberiség #Bosszúállók #Thor #Loki #leigázni #megtámadni #vigyázat spoyler
2013. nov. 17. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

az összes különálló szereplőnek a sztorija úgy volt leforgatva, h összekapcsolódjon majd a bosszúállók részben...

pl a vasember 2 ben feltűnik amerika kapitány pajzsa is...mikor még a film sehol sem volt!

2013. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát ez nem magyarázat arra hogy miért fordult hirtelen az érdeklődése a föld felé.és tudom hogy összefüggnek a Marvel filmek.
2013. nov. 17. 14:03
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Én sok logikát nem keresník benne. Csak látványfilmek.
2013. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
*keresnék
2013. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A Thorban még azt hitte, van esélye Asgardra, hogy ő is ugyanolyan, mint Thor, csak éppen ő nem az a harcos típus. Amikor rájött, miért élt testvére árnyékában (mármint, hogy a neve nem Odinson, hanem Laufeyson :D) akkor bedühödött, megtagasta a családját, megőrült. ez vezette arra, hogy a sötét oldaltól kért erőt és hadsereget, a Chitauri-t, amiről szól a Bosszúállók.


Egyszóval, a Thor vége és a Bosszúállók eleje közben megnőtt a haja, és egyre nőtt a bosszúvágya.

Mármint gondolom én :D

2013. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ez még mindig nem magyarázza azt ,hogy miért a föld mért nem Asgardon állt bosszút ?
2013. nov. 17. 17:24
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert Asgardba nem tudta elvinni a Chitaurit. A Tesseract a Földön volt, a kapu kinyitásához szükséges további dolgok is, így oda jött, és oda hozta át a sereget.
2013. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
és miért hagyták a Teseratot a földön?
2013. nov. 17. 18:00
 9/18 A kérdező kommentje:

Mármint a Thorból,hogy került a tesseract a földre?


Bocsi tavaj év végén láttam a filmet..

2013. nov. 17. 18:12
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem hagyták a Földön. A Bosszúállók végén Thor magával vitte Asgardba.


Ha meg arra gondolsz, hogy miért volt a Földön, akkor az az Amerika kapitánnyal függ össze, az ugye régebben játszódik, és a Tesseractért folyik a harc, azzal akarják megnyerni a háborút, stb, amit végül a SHIELD vesz "őrizetbe".

2013. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!