Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írna valaki egy rövid tartalma...

Írna valaki egy rövid tartalmat, hogy mi történt Jóban Rosszban című sorozatban ebben az évadban?

Figyelt kérdés
nem néztem ezt az évadot... és kérlek írjatok egy rövid tartalmat erről az évadról... Köszi :D

2013. nov. 18. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak ami mostanában történt, jut eszembe:D

-Balázska bekerüld Roland Ronaldinnyo maffiacsoportjába, és Bettyvel jár de nekem úgy tűnik HisztisBarbira is rá akar mozdulni.

-Fésűs Nelly megjelent egy modell szerepében, Perger Éva néven.

- Andrea szokás szerint kórházban töltötte a fél évadot, legutóbb agydaganattal műtötték, egy darabig nem tudott járni, Füredi eljegyezte, az esküvő előtt pár nappal kiderült, hogy áttétek vannak Andi buksikájában, és századjára is meg fog halni. Ettől még megtartották az esküvőt, csakhogy Alexa, aki anno szarrá verődött egy autóbalesetben Barbarával és 2 évig kómában fetrengett egy német klinikán, talpig sminkben és pompás frizurával magához tért, de emlékezetkiesése van, azt hiszi Attila a pasija, így az esküvő közepén betoppant és lesmárolta a furán néző Füredit Andrea és Péterbá előtt.(Ez tegnap este volt.)

-Viktorka nyarvíkol, mert van egy volt katona betege, aki sértegeti a piciny lelkivilágát azzal, hogy beszólogat neki.

-Gyöngyi faterjáról kiderült, hogy félig buzmók, mert szeret női ruhákat magára ölteni. Bodolaiék ugyanúgy hülyék, mint eddig. Orsi belezúgott Jozsefítóba Lucára vigyázás közben, de Jóska nem viszonozza a kiscsaj szerelmét, mert úgy van vele, Veronka majd visszajön, de Verocs állítólag halálra égett egy idióta szektavezér, Lux Endre hathatós közbenjárására.

-Gergő nagynak hiszi magát, mert szőrös az álla, de agyilag visszafelé fejlődik továbbra is. Kristóf happy mert Zsanett terhes, csak a leány nem Kristóf gyerekét várja, hanem Istvánkájét, akit Szilvia most rendőr helyett sunyi képűl (ál)pilótával helyettesít az ágyacskájában.

- Apropó ha rendőr, Szlávik átszokott valami borzasztó lenyalt frizura, amitől kb. 30 évvel idősebbnek néz ki a koránál, meg amúgy sem áll neki jól. Fanncsival járnak épp, de úgy tűnik, már nem sokáig, mert Fanni házasodna, Jenő meg kinyilvánította hogy neki faxa ez így ahogy van (munka-kaja-tv-szex-alvás napirend). Szóval úgy tűnik, szakítani fognak, vagy nem tudom, lehet mégis eljutnak az esküvőig, aztán betoppan Alexa módjára Ibolya is:D

Azt is rebesgették pár fórumon, hogy kiírják Szlávikot, ez nem tudom mennyire igaz.


Talán dióhéjban ennyi;D

2013. dec. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!