Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vannak olyanok, akik szeretik...

Vannak olyanok, akik szeretik az Én kicsi pónimat, de nem kedvelik a brony-kat, illetve a brony jelenséget?

Figyelt kérdés
Ez az eltúlzott rajongás erősen imidzsromboló hatású, az én szememben legalábbis. Nagyon sok jobb sorsra érdemes alkotásnál (legyen az film, sorozat, mese) tapasztaltam ugyanezt. Mármár kisajátítják, hogy úgy mondjam.

2013. nov. 18. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindennel így van. Sosem szeretném, hogy a kedvenc filmjeim is ennek az áldozatául essenek. A Star Wars-ot például utálom, de az iránta való elvakult rajongást még jobban, van aki ráadásul csak divatból.
2013. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat megvallva szvsz annyit veszített a színvonalából a sorozat a kezdete óta, hogy már-már csak a közösség miatt hívom magam bronynak. Persze a kérdésben említett elfogult rajongóktól a hideg ráz, akadnak azért köztük nem is kevesen, akik normálisak és/vagy minimális rajongást mutatnak, közöttük még jól is érzem magam, de ők zömében a felnőttek közül kerültek ki, nem meglepően.
2013. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyit veszített a színvonalából a sorozat, az első évadot nézem. Utánanéztem a háttérinformációkanak, és rátaláltam a bronykra. Nem értem miért kell túlzásba vinni ezeket a dolgokat, ahelyett, hogy helyénkezelnénk. Ez egy jófajta mese. Ennyi, nem több. Szerintem a legnagyobb hiba, amit a készítők elkövethetnek, hogy hallgatnak a nézőkre. Én nem arra vagyok kíváncsi, ami nekem is az eszembe jutna..., az elvakult rajongás pedig butaság szerintem. Én szeretem ezt a mesét, de tisztában vagyok a mivoltával. Azt, hogy egy rajongótábor elnevezi magát már túlzásnak tartom. Beleivódik a köztudatba, hogy mlp=brony, ami hosszabb távlatokban káros a sorozatra nézve. Az új "esetleges" nézők eltántorodnak, a készítők pedig kénytelenek alkalmazkodni..., ami szintén ártalmasnak bizonyul. Már annyiszor megtörtént ez (film, sorozat, vagy bármilyen más alkotás kapcsán), és nem tudnak tanulni belőle.
2013. nov. 19. 17:51
 4/4 anonim válasza:
A brony-k társaságát (amit amúgy már Rainbow Power club-nak nevezünk) nem csak a pónik oldaláról kell nézni. Ami igazán varázslatos benne, hogy itt mindegy ki vagy és honnan jöttél, itt szívesen fogadnak. - Riainbow power igazgató hungary-
2014. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!