Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bear Grylls volt igazából...

Bear Grylls volt igazából egyedül túlélő úton?

Figyelt kérdés
Mert nézem a youtube-ot és ott látszik, hogy meg van rendezve az egész!

2013. nov. 19. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem értelek téged.

Most egy olyan showra mondod, hogy megrendezett amelyik köztudottan arról szól, hogy tanítson a túlélésre, bemutassa miket lehet ilyen helyzetben csinálni és nem pedig arról, hogy ő hogyan él túl?


Szerintem te eléggé rosszul értelmezted, hogy mi a műsor lényege...

2013. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Csak arról tudok nyilatkozni, amit a TV-ben láttam, ott pedig egyedül nem lehet, mivel kell a kamera. Bár nagyon finomakat eszik azokon a helyeken, de ha szükség lenne rá, ő biztosan tudná hogy élje túl. Ne tévesszen az meg, hogy mindig van vele valaki. Az SAS, Különleges Légi Szolgálatnál volt katona, ahol nagyon kemény kiképzést kapott és bármilyen helyzetet túl tudna élni.
2013. nov. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

AZ Ultimate Survival egy megrendezett műsor, egy egész stáb megy vele, egyáltalán nincs elveszve, sőt, a teve, aminek felvágja a beleit és éjszakára belebújik az se véletlen kerül oda. Az egész inkább arról szó hogyan lehet túlélni, na meg a szórakoztatásról (mint minden showműsor).

Régebben ment ugyanúgy a Discovery-n A The Survivorman című műsor, na az a faszi tényleg egyedül ment, két kamerával, meg egy hátizsákkal felszerelkezve, bár tény, hogy "uncsibb" is volt.

2013. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezeket mind tudom, és imádom is a műsort, és tudom is, hogy túl tudna élni, mert megvan hozzá a tudása, tapasztalata, állóképessége, stb, de volt egyedül ilyen úton?
2013. nov. 19. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja egyedül volt és saját magát vette fel harmadik személy nézőpontból igen, és na jó nem is folytatom.
2013. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

látom akadnak értetlen emberek.. én értem a kérdést, úgy tudom egyedül is volt túlélőtúrán, sőt az idegenlégióban is szolgált, arról is készült sorozat, az nem megrendezett.


..szóval nem csak egy sorozatszínész, van tapasztalata is

2013. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!