Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hakuouki-ban tényleg meghal...

Hakuouki-ban tényleg meghal az összes srác?

Figyelt kérdés
Van aki életbe marad?A csaj meghal?és hogy halnak meg a fiuk?
2013. nov. 20. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Spoiler: Nem az összes, a fő karakter és a csaj összejön (a fő a fekete hosszú hajú és lila szemű)...:( Én is kiakadtam, tisztára mint a Hamlet....Ennyi jó pasit kinyírni...
2013. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudni biztosra ki halt meg, és ki maradt életben. A valós történelemben, mivel a szereplők tényleg létező japán szamurájok voltak, Okita Souji tényleg meghalt tbc-ben, ami az Ikedaya-i incidens alatt derült ki. Hijikata pedig a csatában halt meg (az animében amior meglövik). Shinpachi és Sano, valamint Saitou pedig túlélték. Szóval ez a valódi történelem. Az animében nem tudni, mert Saitou elindult a csatába, és ezzel be is fejezték. Se nem mondták, hogy életben maradt, se azt, hogy nem. Shinpachi és Harada pedig eltüntek az animében. Hijikata gyanús, hogy meghalt, mivel amikor utoljára Chizurura néz, akkor az arca nem véres, és mindannyinan együtt gyülekeztek az őszinteség zálszlaja alatt. Szóva szerintem egyikük sem maradt életben, Chizuru pedig ottmaradt magában.

Már készül darklady által a fanfic, ami az írásait tekitve jónak ígérkezik. Az AFS-en figyeld majd januártól...

2013. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még csak annyit, hogy a valóságban Sannan san-nak sepuukut kellett elkövetnie, mivel megpróbált lelépni a Shinsengumitól.

A harmadik évadban megölik Serizawa -sat Kodou emberei, mert nagyon erőszakosak ő és Niimi. Niiminek szintén seppukut kelllett elkövetnie, miután vereséget szenved azt hiszem Sannan-santól (Keisuke).

2013. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most eléggé összecsaptam a mondandómat, mert épp siettem, de remélem kitudod olvasni. Ha nem, akkor ójraírom, ezuttal figyelmesebben. .
2013. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sinpachi és Saito túléli.

Okita a végsőkig hajtja magát

Inoue-t több kardszúrás éri

Toudou és Sannan is a véégőkig hajtja magát

Hijikata meküzd Kazamával véégül mind2-en meghalnak

Kondou-t kivégzik

Harada a háburúban hal meg

2014. jan. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!