Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani ilyesfajta...

Tudtok mondani ilyesfajta animéket?

Figyelt kérdés

Mint pl.: Highschool of the dead, Mirai Nikki, Elfen Lied, vagy esetleg mint az Angel Beats, Sankarea.

Szóval olyan legyen, hogy legyen meg benne a dráma meg a főszereplők között a viszony, de legyen valami izgalmas is :D Mert külön-külön találok őket, de hogy mind 2 meg legyen benne az ritka :D


2013. nov. 20. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Durarara (ez nem az a kategória, amin lerágod a körmödet, de nekem örök kedvenc)

Baccano (ez egyszerűen zseniális...ugyanaz készítette mint a Durarara-t)

Psycho Pass (most nézem, nagyon jó)

Shingeki no kyojin/attack on titan (nagyon, nagyon, nagyon jó, azt hittem meghalok az izgalomtól, sokan nem akarják elkezdeni, mert hogy "tucatanime", de nekem talán a kedvencem)

2013. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
InuYasha :D
2013. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezek közül egyik se jött be igazán :D Valahogy nem tetszenek a főszereplők.. fura
2013. nov. 21. 16:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és az InuYasha-t már láttam régebben
2013. nov. 21. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Code Geass: Hangyaku no Lelouch - ez az egyetlen anime, emit még sohasem untam meg (mellesleg a végén mindig elbőgöm magam, de ha fiú vagy, nem hinném, hogy fogod :D)
2013. nov. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!