Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki már látta az Éhezők...

Aki már látta az Éhezők Viadala-Futótűzt, elmondaná, hogy milyen volt? Többi a lent!

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy jó volt, jobb volt mint az első film? Csalódott,vagy nagyon tetszett? A történetet ne,csak a tapasztalatokat!:) Köszönöm:)
2013. nov. 21. 08:20
1 2
 1/14 anonim válasza:

Én ma megyek premier előtti vetítésre! :P


Szívesen leírom a véleményem, remélem nem felejtem el.


De ha nem jelentkezem, dobj egy üzit privátban! :)

2013. nov. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm:))) Én szombaton megyek,csak kíváncsi vagyok,hogy másoknak hogy tetszett:))
2013. nov. 21. 11:50
 3/14 anonim ***** válasza:

fúú én premieren voltam*_____*

sokkal jobb volt mint az első része(pedig én azért is odavoltam:ddd:D)

2013. nov. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3. vagyok:

jaj véletlen elküldtem,de még nem fejeztem be:D:D :

színészi játék is nagyon nagyon jó volt,

látványvilága felülmúlja a gyűrűk urát,

történet meg*_______*úúhh...na nem mondok semmit,majd meglátod;DDDDD(amúgy nekem az is tetszett)


Ha ezért nem kapnak valamilyen Oscart akkor,semmi kétségem sem lesz afelől,hogy az az egész díjátadó bunda:D:dddd

2013. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3.-as vagyok ezt még elfelejtettem:

00:01 -re volt kiírva,hogy kezdődik a premier(azért a reklám nagyon elhúzta),olyan gyomorgörcsöm volt mikor elkezdődött:DDés közbe is,meg utána is:D:D

én nem olvastam a könyvet,de ez nagyon könyvbarátnak tűnt,de egyáltalán nem volt se unalmas,se vontatott :)))pislogni alig mertem,mert féltem,hogy lemaradok valamiről:D:Dsírtam,izgultam pedig tudtam mi lesz a végkifejlet(mármint az utolsó résznek)olyan 02:33-kor fejeződött be,és még fáradt se voltam,úgy remegtem,hogy alig bírtam kijönni a moziból:D:Dúgy kellett fogni,hogy nehogy eldőljek :D:Dkomolyan....még mindig sokkos állapotba vagyok:D:D Tick-Tack:ddd

szóval jobb volt mint amire számítottam*____*

(ha olyannal mész aki nem látta az első részt,annak szólj,hogy sürgősen nézze meg,mert a mi csoportunkba is volt ilyen,és szinte semmit sem értett:ddddd)


wiii....és a befejezésnél nem tudtam,hogy kit lőjek agyon ._.:ddddd

2013. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

1-es vagyok :)


#3,4,5 tökéletesen leírta a lényeget. Ugyan ezt tapasztaltam. Nálunk mikor vége lett a filmnek először síri csend volt, aztán szinte az egész terem egyszerre felhorkant, hogy nemáááááár...... (gyilkos hangulatban voltam :))


Nagyon jó volt!

2013. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tegnap megnéztük . Imáááádom ezt a filmet,egyszerűen eltudnám nézni egész napokon keresztül :) Jobb volt mint amire számítottam...Bár az elején azt hittem unalmas lesz,de aztán szépen izgalmassá vált az egész,és végig izgultam :) Már várom a 3. részét is :)
2013. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is láttam. Hihetetlen volt, imádtam. A történet tökéletes, a színészeket mind imádtam, látványban is felülmúlja az elsőt, izgalomban, zenékben, könyvhűségben, mindenben. Elképesztő egy film volt, olyan hatással volt rám, mint még soha semmi. Csak ajánlani tudom mindenkinek, nem érdemes kihagyni.

A színészekről annyit, hogy Finnick és Johanna isteni volt. Rájuk most nagyon felfigyeltem.

2013. nov. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
4DX-ben nézte valaki? Milyen?
2013. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úristen , annyira jó volt! Feltétlenül nézzed meg! Jobb volt mint az előző rész , és nem arra számítottam mint ami a végén lett. Nézd meg , 2 napja ezen kattog az agyam annyira összetett az egész! És megnézed minden részletre figyelj , mert lehet hogy később megjelenik!:))
2013. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!