Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok nekem olyan...

Diauss kérdése:

Ajánlanátok nekem olyan filmet, ami humoros formában közelit meg egy alapjában véve szomorú története? Mint pl Életrevalók

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:

<troll>

Ha tényleg humoros formában előadott szomorú történetet akarsz, arra ott a tv híradó - ott sok viccet hallani, ami amúgy tragikus.

</troll>


Az Életrevalók filmben tudom mi a szomorú! Ez a történet tele van boldogsággal és lelki erőt ad. Az, hogy egy munka kerülő, kilátástalan jövővel rendelkező tolvajból egy gondoskodó valaki válik? Az, hogy egy ápolásra szoruló ember képes újra nyitni az új gondozója miatt a világ felé? Az, hogy egy elhanyagolt kislány visszakapja az apai gondoskodást?


Szerintem amit te keresel az inkább egy kilátástalan helyzetből alakuló sikertörténet, egy pálfordulás, egy életkedvet meghozó történet.



De azért tessék néhány humoros tragédia interpretáció:


A tanú - [link] (tele van humorral és elég kemény történelmi valóságokra utaló borzalmakkal)


Rosencrantz & Guildenstern Are Dead [link] (két ember halálát, mint színművet mutatja be elég sok intelligens humorral)


Terminal [link] (egy ember háborús okok miatt elveszti a hazáját és nem engedik, hogy elhagyja a "senki földjét".


Onion movie - [link] (ez egy szarkasztikus szatíra Amerika

eldobható társadalomáról)


Secondhand Lions - [link]


The king of comedy - [link]


Running with Scissors - [link]


Valami Amerika (hatalmas átverés részei lesznek a főszereplők, közben örülnek is neki, persze a végén egy szutyok amerikai befejezést is kapunk)


Jégkorszak - Az otthonukat vesztik el több ezren, és kipusztulnak, de azért humorosan előadja a Pixar.



Sikertörténetekről szóló film:

A generális - [link]

Im Juli - [link]

Picasso kalandjai - [link]

New York Beat Movie - [link]

The Way - [link]



Ennyit tudnék mondani.


Aztán megnézheted, hogy más mit ajánl:

[link]

2013. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mocsokváros utcáin

(Being Flynn, 2012)

[link]


Hibátlanok

(Flawless, 1999) [link]


A bakancslista

(The Bucket List, 2007) [link]


Csúfak és gonoszok

(Brutti, Sporchi e Cattivi, 1974) [link]

2013. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!