Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Karib-tenger kalózainak...

A Karib-tenger kalózainak egyik hajója ki van állítva Ganovában?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam pár oldalon, hogy igen. És láttam is ott egy roncs kalózféle hajót a kikötőben. Ha igen, az melyik hajó? A Bolygó Hollandi? Vagy a Fekete Gyöngy? Vagy melyik?

2013. nov. 22. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Filmesek építették, egyik sem valódi. Ha azt akarsz látni, nézd meg Svédországban a Vasát (XVII.századi, elsüllyedt hadihajó).

[link]

2013. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy filmesek építették, nem igazi, régi kalózhajókkal forgattak, de úgy értem, az a hajó, amit a filmhez építettek ott van-e kiállítva :) (egyébként ha nem ott, akkor egyáltalán meg lehet nézni őket valahol? )
2013. nov. 24. 15:31
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó, és most vettem észre, GENOVA-t akartam írni!!!
2013. nov. 24. 15:33
 4/4 anonim válasza:
Hat van a kikotoben egy eleg cifra kalozhajo szobrokkal rajta meg minden, de en nem tudtam, hogy filmes kellek volt?!
2015. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!