Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Segítségre lenne szükségem!...

Segítségre lenne szükségem! Az Inuyasha című animéről. Melyik részek? Többi lent.

Figyelt kérdés
A helyzet az , hogy borzasztóan szeretem Sesshomarut és Rint. Azokra a részekre lennék kiváncsi amelyikben Sesshomaru megmenti Rint, de a 'kisebb' mentésekre is. Azt hiszem volt egy olyan , hogy Jakent próbálta Rin megmenteni és valami virágot keresett és lezuhant és valaki segített rajta talán a Sesshomaru de ebben nem vagyok biztos. Akkor volt egy olyan , hogy Sesshomaru leugrott a hídról Rin után. Ilyenekre gondoltam.Amikor Rin veszélyben van. Meg még olyan is volt amikor Koga mentette meg, azt hiszem. Melyek ezek a részek? Ha tudtok segítsetek :) Nagyon szépen köszönöm előre is.
2013. nov. 23. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
96. Az ezeréves virág
2013. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm. tudsz esetleg a többiről? mármint, hogy melyik részekbe kerül bajba Rin?
2013. nov. 23. 17:25
 3/3 anonim ***** válasza:
34. is
2013. nov. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!