Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok ilyen sorozatokat?...

Írnátok ilyen sorozatokat? (folytatás lenn)

Figyelt kérdés

Egy fantasy, romantikus sorozatra gondolok, ami nem túl sötét, de nem is túl vidám. Lehetőleg befejezett legyen, de olyan öt éven belüli, mert a régebbi sorozatok nem igazán tetszenek. Ha van olyan, több főszereplősöket előnyben részesítek.

A Pretty Little Liars és a Vámpírnaplók nagyon tetszett, valami hasonlóra gondoltam. Előre is köszönöm a segítséget! Kérlek, többet is írjatok!



2013. nov. 24. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Hemlock Grove

Odaát

Trónok Harca

2013. nov. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

The Secret Circle

Being Human

Odaát

Lost

Originals

2013. nov. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most indult a Dracula feldoglozás sorozat is, volt még a Dresden akták, Merlin, A hős legendája illetve True blood-ot sokan szerették, de engem nem győzött meg kifejezetten.
2013. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 hunbula ***** válasza:

Én itt hagynék egy Sleepy Hollow javaslatot, igaz még az első évad megy, de eddig nekem igencsak tetszik, van benne egy kis időugrás, meg misztikum meg szörnyvadászat is :)


Odaát baromi jó, kedvencem, jelenleg a kilencedik évad megy, és a nyolcadik évad első felén kívül tényleg nagyon érdemes megnézni, de nem kifejezetten romantikus. Ugyanakkor eszméletlenek a pasik meg a zenék benne ;)


Ha a Vámpírnaplókat nézed, akkor az Originals mindenképpen kötelező, ennek is az első évad van folyamatban, de fényévekkel jobb, mint a kiinduló sorozat. Klausék családjával foglalkozik, de nagyon élvezetes és legalább nem csak felszínes tinidráma megy.


True Blood jellegzetesen HBO-s, hempergős-darabolós. Első két évad elmegy, utána már kínjában röhög az ember kb.


Inkább vámpírnaplók stílusú a Teen Wolf - az első évad nem túl nagy szám, de utána kifejezetten jó, egészen eltalált eseményekkel és meglepően jó karaterekkel.

2013. nov. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hunbula ***** válasza:
100%
Ja, és még ezen kívül, majd elfelejtettem, Once Upon a Time - ilyen meseklasszikusok alapú elég nagyon jó szövevényes sorozat, egy próbát mindenképpen megér. :)
2013. nov. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :D
2013. nov. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!