Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nézi a Walking Dead...

Aki nézi a Walking Dead sorozatot légyszi ha tud segítsen!?

Figyelt kérdés
Már mindenhol próbáltam rákeresni de nem taléltam semmit... arra lennék kiváncsi hogy Deryl tényleg meg fog halni? és ha igen mikor? és hogy mit fog csinálni amikor megtudja hogy Carolt kirakták mert ő ölte meg karent és davidet, mert megakarta előzni a járványt. ja és hogy mikor jönnek össze (Carol és Deryl)ha összejönnek egyántalán.

2013. nov. 24. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Daryl* múltheti részben még élt, szóval nem xD
2013. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is láttam azt a részt de a kérdésem az volt hogy meg fog-e halni a későbbiekben.
2013. nov. 25. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a képregényben igen, de a sorozat forgatókönve egyelőre a nagyvilág számára is csak az utolsó kiadott részééig ismert. Egyébként az, hogy a képregényben meghal, nem föltételezi azt is, hogy ez a sorozatban is megtörténik, mert az utóbbi nem támaszkodik mindig a sztori szempontjából az előbbire.
2013. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Remélem nem fog meghalni, mert ő a kedvencem. De gondolom ezzel nem csak én vagyok így. Mivel a sorozat egyik jelentős karaktere, szerintem nem mostanában fognak megválni tőle.
2013. nov. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a képregényben benne sincs az ő karaktere ,alapból úgy került a sorozatba hogy a testvére(Merle) szerepére jelentkezett, de annyira megtetszett a rendezőnek hogy kitaláltak neki egy karaktert, az első évadban még mellékszereplőként van feltüntetve utána rakták a főszereplők közé mert annyira megszerették a nézők! amúgy nekem is ő a kedvencem de én már alapból a testvérbosszú című filmben is nagyon szerettem Norman Reedust!!!
2013. nov. 28. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!