Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor jön az Így jártam...

Mikor jön az Így jártam anyátokkal (Jow I Met Your Mother) 9. évadjának magyar szinkronos változata?

Figyelt kérdés
Hello! Nemrég kezdtem el nézni ezt a sorozatot és ami azt illeti, nagyon tetszik. Már a 7. évadnál járok és most jött ki a 8. évad utolsó része is magyar szinkronnal, de legjobb tudomásom szerint a 9. évad még nincs leszinkronizálva. Nem tudom, hogy melyik TV csatornán szokták legelőször leadni (Comedy Central-ra tippelnék), de azt tudom, hogy nCore-on már aznap rögtön fent is van. Lehet tudni esetleg már előre, hogy mikor kezdik leadni a 9. évad szinkronos változatát valamelyik csatornán? A válaszokat előre is köszönöm!

2013. nov. 25. 18:33
 1/2 A kérdező kommentje:
Az elírásért elnézést kérek! :)
2013. nov. 25. 18:35
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. őszén várható, nálunk mindig egy évvel később adják a sorozatokat, igen ritka hogy arra költenek többet hogy pár napos eltéréssel adják le. Olcsóbb évad végén megvenni a sorozatokat, majd a következőben leadni. A szezon májusban ér véget, nyáron szinkronizálnak és ősztől adják.
2013. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!