Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtátok, hogy az Oroszlánkirá...

Tudtátok, hogy az Oroszlánkirályban Simbának, az elsőszülött gyereke nem Kiara, hanem egy Kopa nevű kisfiú, aki Vitaniba lesz szerelmes?

Figyelt kérdés
Én is nagyot néztem mikor megtudtam,csinálhatának erről is egy filmet!
2009. nov. 20. 19:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

szerintem csak azért "csináltak" egy ilyen karaktert, hogy lehessen még egy filmet készíteni

egyébként én nem tudom, csak Az Oroszlánykirályt láttam kiskoromban :)


19l

2009. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
oroszlánkirály bocsi
2009. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ja ,tudtam jó lenne ha megcsinálnák ,de ezutal rendesen a disney cég csinálná meg....
2010. márc. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
énis tudtam, de amúgy vannak még nagykirályok akik Mufasa elött uralkodtak, azokból is lehetne filmet csinálni
2010. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ja az Oroszlánkirály story-ja olyan mint a star wars lenne belőle vagy 6 rész ,de ez is a közepén lett kezdve és igen van Kopa aki Szimba első szülöttje és vannak még királyok Ahadi ,Mohatu lenne alapanyag,és igen azt rendesen a Disney cégnek kellene megcsinálni,és igen 2D-ben és szerintem lesz is csak nem mostanában :)
2013. okt. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Látom mind nem tudjátok a híreket már rég megjelent ez mind könyvbe six new advatures nèven de hogy n keljen elolvaanotok angolul itt rap gy link [link]
2014. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
87%
Szia és igen. Ez elég érdekes, hogy szó sincs Kopáról a 2. részben sem. De ő hivatalos szereplő, mert egyrészt: Az első rész végén feltartott kicsioroszlán más mint a 2. rész elején feltartott 2. részt: úgy hallottam, hogy a disney is mondta, hogy létezik Kopa, csak nem Kopa néven vagy mi 3. részt: Már vagy 50 oroszlánkirály családfát is láttam, és egyben sem volt tiszta, hogy pl: Winda hogy nézett ki ( Mohatu felesége) De mindegyik családfán rajta volt Kopa.. ezt azoknak mondom, akik nem hinnék el. Amugy az is érdekes, hogy Zordon Sarafinával és Zirával is alapított családot. Szóval azért vannak érdekes dolgok itt XD
2015. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Kopa ugye előbb született mint Kiara és Zira Zordon miatt megölte Kopát és ezért Sima száműzte őket
2015. aug. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, van egy Kopa nevű fia, de őt Zira letaszította egy szikláról, de túlélte, és kb. a 2 után visszatér. Vitaniba tényleg szerelmes.
2016. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 nyilasok válasza:
100%
mindenki azt hiszi hogy meghal Kopa, de miért? Kopa valójában életben maradt csak halottnak hitték így ő is úgy járt mint szinba csak ő egyedül nevelkedett fel
2018. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!