Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Angolul vagy magyarul nézzem...

Angolul vagy magyarul nézzem a Breaking Badet?

Figyelt kérdés
Középfokú angolvizsgám van, tény hogy jó lenne a nyelvgyakorlás, de szeretném maximálisan élvezni a sorozatot, nem akarok pl. szótárazni közben. Nehéz nyelvezetű a BB?
2013. nov. 26. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem iszonyat jó magyar szinkronnal, eltalálták, hogy melyik karakternek milyen hang illik. De ez egyéni vélemény.
2013. nov. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd angolul, nem azért mintha a szinkron nem lenne jó, de csak 3 évad szinkronos, rendkívül kellemetlen átváltani a szinkronról feliratosra.
2013. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem eredeti nyelven jobban tetszik, bár magyar felirattal nézem. Így tökéletes. Aki miatt eredetiben ajánlom, az a Hank karakterét játszó színész (Dean Norris) beszédstílusa. Valami fantasztikus, a szinkronja egész egyszerűen meg sem közelíti azt a szintet. Ezenkívül nagyon tetszik a Jesse Pinkmant játszó színész orgánuma. Egészen szokatlan ez a kellemes, mély, rekedtes hang egy ilyen fiatal sráctól.

A nyelvezete egyébként nem nehéz szerintem, és sok a szleng.

2013. nov. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor elkezdem angolul, köszönöm :)
2013. nov. 27. 20:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia, én is mindenképp az angol nyelvet ajánlom és felirattal. Mondjuk én minden sorozatot úgy nézek, de ezt vétek lenne szinkronnal nézni szerintem, főleg Jesse miatt, zseniális, nem lehet szinkronnal visszaadni, meg nagyon sok zseniális jelenet és mondat miatt.... fú, még a hideg is kirázott!! (jó értelemben véve) A világ legjobb sorozata, de kár hogy vége már.... :(

Te most kezded majd el? De jó neked! ;)

2013. nov. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, én direkt megvártam hogy befejeződjön, és akkor bumm egybe az egészet :) most tartok s01e05-nél, de nagyon tetszik, pedig azt mondták lassan indul be :)
2013. nov. 29. 22:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és sajnos szarul van szinkronizálva a magyar felirat úgyhogy angol subbal nézem, így viszont pár amcsi kifejezés nehezen vagy nem is jön át :S
2013. nov. 29. 22:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg letölteni esetleg máshonnan feliratot hozzá...

Az első négy évadot én is egybe néztem meg tavaly, de jó is volt!!! És idén hetiben az utolsót.. :(

Akkor hajrá! ;)

2013. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!