Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto, Sakura és Sasuke...

Naruto, Sakura és Sasuke benne lesznek az akatsukiban?

Figyelt kérdés

[link]

Találtam ezt a képet, nem szeretném előre megtudni hogy mi lesz, de erre az egy dologra kíváncsi vagyok.


2013. nov. 27. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az Akatsuki egy japán, második világháborús anyahajó. Szerintem nem :-P
2013. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XD De viccen kívül, tényleg nem. Csak Sasuke, de ő is csak egy kis ideig. :P
2013. nov. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez a kép kamu?
2013. nov. 27. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen. De egyértelműen látszik rajta.
2013. nov. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetnek benne, mert az Akatsuki Konan halálával megszűnt végleg. Zetsu, és Tobi már nem hordják a köpenyt, és szerintem a gyűrűt sem.
2013. nov. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos nem de nagyon király lenne :)
2014. jún. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szasz14 válasza:
Ez a kép össze van szerkeztve.. Mert ha beírtok vmit Sakurával kapcs. (már nem tudom mit írtambe) akk ott lesz simán csak Sakura fehér háttérral és úgy össze lehet szerkezteni.
2015. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mivel az Akatsuki a bijjukra vadászik,ezért Naruto nem lehet benne,mert ő ugyebár jinchuuriki.Ergo,kinyírnák.Sakura meg már nem az a fajta,aki csak úgy megy Sasuke után.Lehet a Shippuuden első részében részében lehet látni egy kis részletet,miközben keresik Sasukét,de akkor sem. (ezt jól megmondtam! XD)
2015. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!