Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gossip Girl-höz hasonló...

Gossip Girl-höz hasonló dél-koreai sorozat?

Figyelt kérdés
Van esély rá, hogy történetileg találunk ehhez az amerikai drámához hasonlót? Nagy GG fan vagyok és úgyszint imádom a koreai doramákat, jó lenne ezt a kettőt összekombinálni.:D

2013. nov. 27. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen s GG, nem nézem. De ha leírod röviden a sztorit, akkor lehet, hogy tudok hasonló doramat írni.:)
2013. nov. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
"Serena van der Woodsen visszatér a városba és természetesen az Upper East Side tinijei kíváncsiak, hogy miért. Az információt természetesen mindenki egy bizonyos blogon olvasta, amelynek a szerkesztője Gossip Girl. Senki sem tudja, ki az a GG, de egy biztos: mindig a legfrissebb pletykákat szállítja nekünk. Serena legjobb barátnője, Blair is ugyanúgy meglepődik, mint a többiek, amikor meglátja, hogy S. visszatért a bentlakásos iskolából (ahová önként ment) Manhattanbe. A Blair és Serena közötti ellentét természetesen a Gossip Girl-ön is fent van, aki minden megtesz azért, hogy a legújabb botrányokról mindenki tudhasson. Vajon be van avatva S. testvére, Eric, Blair barátja, Nate vagy Nate haverja, Chuck? Van valami köze Danhez és a húgához, Jenny-hez, akik a középrétegben élnek, éppen ezért kizárják őket az exkluzív klikkekből? A szülők tudják, hogy a gyerekük mindig arra vár, hogy történjen valami a Gossip Girl-ön és rendszeresen ellenőrzik az ún. Sidekicks-ket, hogy jött-e valami hír? Miközben változnak a barátságok, féltékenység és zűrzavar lesz úrrá mindenkin, egy rejtély mindig marad - ki az a Gossip Girl?"
2013. nov. 29. 15:59
 3/12 anonim ***** válasza:

én is kiváncsi lennék a válaszra,hátha...

nekem is nagy kedvenc a gossip girl,imádtam <3

dde sajnos hozzá hasonló doramát még nem láttam..

2013. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hasonló történetű doramát sajnos nem ismerek... Esetleg iskolában játszódók, mint pl. a BOF vagy a Heirs?
2013. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket ismerem, köszönöm azért.
2013. dec. 5. 20:12
 6/12 anonim válasza:
Pretty Little Liars- szerintem imádni fogod..
2013. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
dél-koreait kért nem amerikait,ki nem ismeri a PLL-t manapság?!
2013. dec. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de tényleg imádom, már régóta nézem.:)) Koreaiba hasonló?
2013. dec. 27. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Esetleg a School 2013? Még nem láttam, nekem is ajánlották, de jónak látszik. :)
2013. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kim Hyun Joong válasza:

A The Heirs egyértelműen hasonlít a Gossip Girlhöz. Én is nagy fan vagyok GG-ből, és amikor elkezdtem nézni a Heirst rögtön beugrott.

Talán még a You are fallen for me-t tudom ajánlani, de azt csak azért, mert iskolában játszódik, és sok az áskálódás.

2014. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!