Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem bírtam végignézni?...

Miért nem bírtam végignézni? Hogy csinálja ezt Tim Burton?

Figyelt kérdés

Ma anyával néztük az Álmosvölgy legendáját, és még egy órát sem bírtam ki, rettenetesen felkavart. Zseniális, ahogyan Burton a feszültséget fokozza és a hideg futkározik a hátamon, de annyira kikészített, hogy nem bírtam végignézni. Nem is, hogy féltem, hanem kicsinálta az idegeimet. Miért van ez? Gyenge lennék?

13/L vagyok, ha ez számít valamit.



2013. nov. 30. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon jó Tim Burton. Bár engem igazán a jelmezek, helyszínek rajzai fognak meg.
2013. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos számít, hogy fiatal vagy, nincs ezzel gond. Szedd elő 1-2 év múlva, hátha akkor már nem lesz gond ezzel.


Amúgy én is nagyon szeretem őt, mindenképp nagyon egyedi a stílusa.

2013. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én meg pont hogy félelmetesebbre számítottam, amikor először megnéztem, szerintem van benne egy jó adag humor, ami oldja a feszültséget, számomra nem volt para.

Mindenképpen nézd majd meg, bár nekem a kedvenc Burton filmem a Sweeney Todd, a Fleet Street démoni borbélya, de az még durvább. :)

2013. dec. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, 13 évesen azért elég fiatal vagy hozzá. Bár ha úgy működsz, mint én... Fiatalabban jobban bírtam a félelmet, mint most. Ennek ellenére nem gondolom magamat gyengének, meg te se így érezd. Talán csak empatikusabb vagy.

Az is egy lehetőség, hogy csak ez a film hat rád valamiért ennyire felkavaróan, talán egy olyan konfliktust vagy fenyegetést látsz benne, ami amúgy is nagyon foglalkoztat.

2013. dec. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A Sweeney Todd-ot láttam, és az nagyon tetszett. :) A vér egyáltalán nem zavart! Meg sok horrort láttam, és abszolút nem volt rám hatással. Ez viszont valamiért nagyon durva volt, és aludni sem tudtam, ha meg véletlen aludtam is, olyanokat álmodtam, hogy a Fejetlen Lovas üldöz, stb stb...
2013. dec. 1. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!