Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek így kultfilm lesz...

Szerintetek így kultfilm lesz a halálos iramban új része mint annak idején a batman csak azért mert meghalt Paul Walker?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért Ledger Joker alakítása is bőven hozzátett ahhoz, hogy kultfilm legyen. A Halálos irambant még nem láttam, ezért nem tudom megmondani hogy alakított Paul, de ha nagyon jól, akkor akár még fel is kaphatják a filmet.
2013. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem. Rengeteg színésznek nem lett kultfilm az utolsó filmje. Hozzá teszem Heat Ledger-nek sem a Batman volt az utolsó filmje, hanem a "Doctor Parnassus és a képzelet birodalma" amiről szerintem alig hallottak páran, pedig ő is ennek a forgatása közben halt meg, mint Paul is az új halálos iramban film alatt.

Lehet, hogy többen mennek majd el megnézni, de nem hiszem, hogy kultfilm lesz belőle.

2013. dec. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ASOT ***** válasza:
Nem is tudtam h meghalt. Így már nem lesz igazi a Halálos Iramban.
2013. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!