Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen hasonló filmek vannak?

Milyen hasonló filmek vannak?

Figyelt kérdés
Arra szeretnélek benneteket kérni, hogy írjatok olyan filmeket, (film címeket) amelyek hasonlítanak, Az első igazi nyár, Egy különc srác feljegyzései, Kínos, R.j. Berger c. filmekre, sorozatokra. Kicsit talán mese világban élő ember vagyok, de nagyon tetszenek az ilyen filmek, és szeretném a tanulás utáni pici szabadidőmet azzal tölteni, hogy ilyen filmeket nézegetek.

2013. dec. 1. 19:37
 1/2 Ranika ***** válasza:
Napos oldal. Én az Egy különc srác feljegyzési-hez hasonlítanám. Olvastam és láttam mindkettőt. A Napos oldal egy pasiról szól, aki úgy gondolja, hogy az élete egy film. És happy end-nek kell a végén lennie. Most szabadult az elmegyógyintézetből, és mindent megakar tenni, hogy a feleségével a külön idő véget érjen. És akkor jön a képbe egy csaj, aki szintén nem 100-as. A könyv jobb, mint a film. De az Egy különc srác feljegyzései filmben sem csalódtam olvasás után. Másabb volt, de attól még nagyon jó.
2013. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Még nem láttam ezt a filmet. A különc srácot én is olvastam, de ezek szerint a Napos oldalt is fogom olvasni, és nézni is. :)
2013. dec. 15. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!