Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki nézi a Galactik Footballt?

Aki nézi a Galactik Footballt?

Figyelt kérdés

Mi történik a 2. Ès 3.dik évadban, ugy a fontos részleteket, hogymi történik.

Mei és Djokkal, mi lesz ujra összejöhetnek?

A 4dik évad mikor jön ki és melyik csatornán fogják adni (magyarul) ?



2013. dec. 6. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

másodikban: Rocket a pályán kívül használja a szuszt, hogy megmentse Meit, ezért eltiltják őt a focitól, aminek köszönhetően eltűnik és belép a Gömbbe, ahol egy beképzelt bajnok lesz, de ennek a gömbnek az a lényege, hogy elszívják az erőket a játékosokból. mert az első részben, akit a végén elvileg megöltek pasast (nem jut eszembe most a neve) mégis él, el akarja pusztítani a bajnokság helyszínét. Akihito beteg lesz, ezért nem tud részt venni a bajnokságon, az ő és Rocket helyére két új tag fog beállni. Másodszor is megnyerik a bajnokságot, persze itt már mindenki újra a régi. Kb ennyi maradt meg belőle, de igazából hatalmas csalódás volt ez az évad, pedig az első évadot imádtam, a harmadikat még nem láttam, de azt tudom hogy Mei otthagyja a Snowkidset és Sinettel fog összejönni. de bővebben arról nem tudok, de igazából nem fűzök hozzá sok reményt, ha majd nagyon unatkozom megnézem, mert belenéztem az első részébe és egyáltalán nem kötött le :S

én angolul néztem őket, szóval én még arról sem tudtam, hogy a második meg harmadik évad már van magyarul :)

2013. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)) télleg rémlik a 2 évad, jaaj pedig annyira szeretném ha ujra összejönne Mei meg djok, amugy rakit thia megmentéséért használta a szuszt. :) ha megnézed leirod, hogy hogy alakultak a dolgok? Megköszönném :)(
2013. dec. 6. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:

igen bocsi, tényleg Tia, ezt rosszul írtam :)

ha megnézem leírom :)

2013. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fannyka2002 válasza:
A 3.évadban új bajnokságot rendeznek és mai helyére egy wambát vesznek be a csapatba. Ez a bajnokság olyan hogy több féle ember (lény) lehet egy csapatban. Én csak a 3. részig néztem meg de csak 7. részig van magyarul.
2015. máj. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fannyka2002 válasza:
Jok átáll a paradiziába és a csapat is a szusz elvevésére törekszik.aki játszott a gömbben az egyfolytában rosszul lesz és a végén pedig megsemmisül a paradízia és a világkupa újra elkezdődik.
2015. jún. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!