Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a legjobb a Végső állomás...

Mi a legjobb a Végső állomás Filmekben?

Figyelt kérdés
úgy értem a halál fajták közül.

#halál #állomás #véső állomás
2013. dec. 7. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a 3.-ban,mikor a barkácsáruházban a szögbelövő életre kel.
2013. dec. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy az nem halál, de nagyon durvának tartottam az 5.-ben a hidas látomást. Az volt a legjobb.


Illetve a liftes anno nagyon megviselt.

2013. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem a 2. részben, amikor a szögesdrót 3 részbe vágja a fazont. Plusz amikor a srácot porrá töri az üveglap :)
2013. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a drótos nekem is bejön, meg amikor a kocsidarab beleáll a pali fejébe a síneken:D
2014. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lézeres szemműtét Olivia
2014. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Baleset:1.Híd 2.Hullámvasút 3.Autópálya

Halál:1.Szoláriumos 2.Autó szerelőműhelyes(Andy) 3.Akit a kocsi kerék csap szét

Látomás béli halál:1.Samantha 2.akit a mozgó lépcső darál be 3.Candice akit a hajó árbocra esik rá

2014. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tudom hogy régi kérdés de válaszolok :D Nekem a 4.ben ( nem biztos hogy abban van ) amikor mondja az anyuka hogy rajtatok tartom a szemem és meghal :D meg nem tudom melyik részben volt de valaki azt mondta hogy itt mindenki elveszti a fejét? és valami levágja.
2014. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7.válaszoló:Ez a negyedikben volt. Samantának hívják de nem veszti el a fejét hanem a fodrászat előtt füvet nyíró fickónak a fűnyírótraktorja felkap egy követ és azt vágja bele a nő jobb szemébe. Olyan erősen hogy a kő át hatol a koponyán és még a bolt üveg ajtaját is betörik. Ő az akinek a látomásban egy kocsi motorja csapódik neki míg ő a lépcsőn fekszik.
2014. nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!