Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Baránővel filménézés extrákkal...

Baránővel filménézés extrákkal, de mi is a cím?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel filmnézét tervezünk estére.Találtam régebben egy nagyon jó filmet,de sajnos nem jut eszembe a címe.

Egy elmebeteg dagadt pasi lányokat rabol el,és egy szoában tartja őket,de nem erőszakolja meg.A film úgy kezdődik,hogy az egyik megöli magát.Ez a pasi pizzafutás,s így talál egy újabb lányt magának,akit elrabol,törénik egy pár dolog,de a csaj megszökik.A szülők bosszúból meg akarják kínozni őt,de véletlenül a bátyát kínozzák meg,majd a csaj öccse egy puskával lelövi az igazi elrablót a végén.A férfi neve valamilyen Ozi vagy OSzi.

Ha valaki tudja a címét,leírná nekem,ezzel is örömet okozva a barátnőmnek?:)

18/f



2013. dec. 7. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én sehogy sem látom, hogy egy ilyen film hogyan segítene hozzá az extrákhoz...
2013. dec. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!