Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok olyan koreai...

Ajánlanátok olyan koreai doramákat, amik több mint 20 részesek?

Figyelt kérdés

És persze van hozzá magyar felirat.

Az lenne a jó, ha jó sok részből állna, romantikus lenne....

Találtam én egy jónak tűnőt; You Are MyDestiny, de ennek csak pár része van magyarul felirattal. :/

Vagy valami olyan is jó lenne, amibe van minden....értiteek xd ágyjelenet meg minden.....Ez nem lenne baj ha nem olyan sok részes. :)))



2013. dec. 8. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ha egy koreai sorozatban ágyjelent van, akkor az már rég rossz...

Eddig a legtöbb részes sorozat amit láttam az Immortal Yi Soon Shin volt a maga 104 részével, de ennek nemhogy magyar, még angol feliratos változatát is nehéz beszerezni. Meg valószínűleg neked ez nem is tetszene. Aztán 86 résszel a Dae Wang Saejong következik, ami megint kvázi beszerezhetetlen még angol felirattal is.

Most pedig angol felirattal a Giant címűt nézem, ami csak 60 részes.

2013. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én angol felirattal nézem őket mindig úgyhogy olyat nem nagyon tudok ajánlani aminek van magyar felirata...

I need romance 1-2 -> felnőtt kapcsolatokról szól, elég forró jelenetekkel, 2x16 rész, de a két dráma nem kapcsolódik egymáshoz, csak témájában.

Amúgy ugye tisztában vagy vele hogy a 20-nál több részes drámák szinte csak családi vagy történelmi drámák lehetnek.

Can you hear my heart -> 30 részes, családi, romantikus, bosszú. Én imádtam.

Creating Destiny -> családi, romantikus. 31 részes. Ami érdekesség, hogy a sorozatban szereplő pár a való életben is együtt vannak (össze is házasodtak). :)

Goong -> romantikus vígjáték, 24 részes. Elég rég láttam, de alapműnek számít a drámafanok között.

Horse Doctor -> 50 részes, történelmi. Én imádtam! De szinte tuti h nincs hozzá felirat magyarul.

King of Baking, Kim Tak Goo -> 30 részes, családi, drámai (makjang). Tele van csodálatos színészekkel. Joo Won első szerepe, és bumm híres is lett. :)

New tales of gisaeng -> romantikus,családi. A főszereplők közt csak úgy izzott a levegő. :D

Ojakgyo Brothers -> 58 részes, családi, romantikus vígjáték. Ez egy hatalmas nagy kedvencem.:) A párok annyira édesek benne.


Ööö, egyelőre ennyi. Remélem találsz benne olyat amit még nem láttál és ami a kedvedre lesz. Ha nem találsz hozzá magyar feliratot, szerintem ne add fel, nézd meg angol felirattal vagy amit találsz. Hidd el, megéri őket megnézni. :))

2013. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a koreai doramákban nemigen van ágyjelenet :D , ha ágyjelenetekre vágysz nézz amerikai sorozatot :D

am ajánlani tudom a You're the best Lee-Soon-Shin c. k-doramát, a főszereplőcsaj IU,50 részes

nemtudom h magyar felirattal is megtalálod e ,mivel én is angol felirattal nézek doramákat és angolul megvan :)

2013. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ágyjelenetet biztosan nem fogsz látni koreai doramában, de nagyon szenvedélyes csókot se. :D

Ahogy írták előttem, 20 részesnél hosszabbak szinte csak a történelmi és a családi doramák.

Történelmiből ajánlom a nálunk leadottakat (Yi San, Dong Yi, Dae Jang Geum, Queen Seon Deok).

Romantikus drámák, amik valamivel hosszabbak 20 résznél:

Boys Over Flowers (25)

I Miss You (21)

2013. dec. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Dehogyisnem! :D Lehet találni, én is kíváncsi voltam, hogy van-e ilyen koreaiban, beírtam you tube-ra, hogy "korean drama hot scene" és adott ki részleteket, ott megtalálod a címüket is. :) Egyébként a k-filmek közelebb állnak a valósághoz és Amerikához, érdemes ilyenből nézni, ezekből van kifejezetten erotikus jellegű.:D [link] Én minden filmet itt találok, csak van közte japán is, de nem árt szemezgetni.;))
2013. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ha konkrétan ilyen fajta filmet keresel, sok fent van you tube-on (csak 18 pluszosak és nincs hozzá felirat, de szerintem lelehet tölteni angollal biztosan), de doramában tényleg nem igen találni, mert azok oktató jellegűek.
2013. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kim Hyun Joong válasza:

Hát elsőként a Boys over flowers, ami 25 részes.

De ajánlom neked amyolvas.blogspot.hu oldalát, amin részletesen le vannak írva a sorozatok, kik a szereplők, hány részes a dorama, honnan lehet letölteni a részeket és a feliratokat.

2014. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^
2014. jan. 18. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!