Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki tugya ennek a szinesznokek...

Ki tugya ennek a szinesznokek ezt a filmjet kathy bates?

Figyelt kérdés
Ha jol emlekszem eatesz a szineszno jacota a filmet Kathy Bales jacota a tortenet a 60 vagy 70 evek elejen jacottodot 4 lanytesver meg 1 fiu az anyuk meg halt es az apjuk ujranosult de a no gonosz volt es volt meg 1 kisbaba is akit a foldhoz vagot es meg halt de a tobbi testver latta decmeg kicsik voltak es olyan 20 ev mulva mikor mar fel nottek az egyik lany az kihantolttata a babat es kivizsgaltak az ugyet ...ha valaki fel ha ismeri a filmet az irjon ! vagy is a film cim erdekellne ha valaki tugya ?

#testvér #Ez a film a 60 70 evekben #jacodik #a tortentet 4 lany #meg 1 fiu az anyuk meg #halt es #az apa uj #a nosul de a no #gonosz es az egyik kisbabat #meg olte
2013. dec. 9. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


itt kutakodj talán, nekem már nincs türelmem

2013. dec. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia koszi de ezt mar latam en is es de egyik sem az lehet nem is ez a szineszno az meg gyereknek lattam es nem jegyeztem meg a cimet
2013. dec. 10. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!