Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » MINECRAFT VIDEÓ TÉMÁJA:...

MINECRAFT VIDEÓ TÉMÁJA: Iskolai feladatom, hogy egy videót készítsek, aminek a minecraftról kell szólnia. Fogalmam sincs, hogy mi legyen a története, miről szóljon. Van valakinek esetleg ötlete?

Figyelt kérdés
Olyan videót szeretnék, amihez nem kell nagy képvágói tapasztalat, inkább a történetre akarom a hangsúlyt helyezni, nem a vágásra, de sajnos nincs semmi ötlete, és nagyon szorít a határidő. Kéne pár frappáns ötlet, mert én ehhez a minecraft témához nem tudok semmit hozzászólni. A videónak maximum 5 percesnek szabad lennie. Ötleteiteket, válaszaitokat előre is köszönöm! :)
2013. dec. 11. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
MINECRAFT?Még sose videoztam de,szerintem kezd úgy hogy,mutass videót a legóról közben,beszélj róla utána,mutass képeket vagy,felvételeket a legó fejlödéséröl majd,a végére egy "DE MA" féle szövegel rakd me a minecraft logó-t!Késöbb vágjál felvételeket a épitésröl majd,mond a elönyeit és,ez után egy jó épitményel probálkozz.Majd tölts le egy bonyorult redstone találmányt és,miközben benne vagy inditsd el a felvételt,majd mutasd belülröl,müködés közben!És mindeközben beszélj majd,elkezdheted a videót.Bocsánat ha ehhez túl nagy,képvágó tapasztalat kell de,mint mondtam még nem videóztam!
2014. jan. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó elötti mondatot valamiért súlyosan elirtam mert ez lett volna:és eközben indits valami lassú,hangulatos zenét.
2014. jan. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!