Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Salor kérdése:

Mi a film címe?

Figyelt kérdés
A jövőben játszódik ahol az emberek folytonos internetkapcsolattal rendelkeznek a fejükbe épített géppel, kivéve egy embert aki képtelen a használatár ezért a mai tanulási módszerrel tanul mindent (tehát nem letölti az agyába hanem utánaolvas). Egy vírus terjed az interneten aminek az eredménye hogy végtelen mennyiségű adatot tölt le az emberek agyába (hány hajszála van egy embernek és egyébb lényegtelen dolgok) és az információtúlcsordulás miatt meghalnak. Az internetet ami befolyásolja az emberek akaratát egy könyvbe leírt titkosított kóddal lehet csak lekapcsolni, és a végén a tanulásra kényszerült ember tanít mindenki mást olvasni meg egyebek

2013. dec. 12. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Végtelen határok egyik része volt.
2013. dec. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem tudod melyik évad melyik epizódja? v a rész címét?

jah és van a végtelen határokból 2 részt amit nemláttam pedig 1x végignéztem minden epizódját amit online-n felvolt sorolva. egyikben egy katonai kísérlet sikerül félre és egy férfi mindig visszakerül a kísérlet előttre de minden alkalommal kevesebb ideje lesz a megakadályozására, másik pedig űrhajók önnálósodtak és 1-1 embert tartanak a fedélzeten javítás céljából de a végén legyözi a pasi a hajó irányítórészét és átveszi az irányítást. ennek a 2 epizód linkjének is örülnék. lehet hogy nem szinkronos, de mikor kerestem feliratosba se találtam több epizódot

2013. dec. 13. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

3. évad 5. epizód

[link]

2013. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

aham köszi:D

a másik 2 filmre még mindig várom a választ ha vki tudja:)

2013. dec. 14. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!