Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanátok jó horrorfilmet...

Ajánlanátok jó horrorfilmet és thrillert?

Figyelt kérdés
Olyat, amin tényleg meg lehet ijedni, elgondolkodtad, piszok ijesztő, mert akár valóságos is lehet.
2013. dec. 13. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
visszafordíthatatlan, mártír vagy mártírok nemtom melyik a címe, Eden lake, kínzó mindennapok...
2013. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Thriller:

Ne szolj szaj

Szemfenyvesztok

A gyilkos medium

Fertozes

2013. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezek az enyémekhez képest gyerekmesék:)
2013. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A Szemfényvesztők nem hiszem, hogy félelmetes lenne. De azért köszi az eddigieket, és várok még többet.
2013. dec. 13. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Hasonló ízlésünk van.

Én tékában dolgoztam, ha ilyet kértek ezeket adtam.


Aztán a sok kis papírkutyahozta vissza lapítva, hogy hát nem bírta végignézni mert nem bírta idegileg.

:D

Tudod , azok akiknek a Horrorra akadva meg a Paranormal activity az ijesztő és a horror kategória

:D


Ezekhez ajánlanám még a


P2 és a Pihenő a pokolban és az Utolsó ház balra című filmeket.

2013. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam,hogy a Szemfenyvesztok felelmetes lenne,CSAK kifejezetten thrillereket irtam,oda van irva.
2013. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!