Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti szeretitek a háborús...

Ti szeretitek a háborús filmeket? Mert én elefelejtettem az egyik film címét? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A film egy (ha jól tudom holland)szőke gyerekről szól, aki egyszer az erdőben sétálva egy angol katonát talál egy bunkerba és hazaviszi.De ennek a kisfiúnak a keresztapja a németeknek dolgozik és el akarja vinni az angolt nekik.Már útra keltek, mikor a fiú rájött keresztapja titkára és ezért utánuk megy és elmondja az angol katonának és lefegyverezik a keresztapát és később megszöktetik a hídon keresztül az angolt a fiú pedig lelövi keresztapjának.Nagyjából ennyire emlékszem...a HBO-n láttam még 2012-ben.Köszi a segítségeket előre is. :)

2013. dec. 13. 17:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!