Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a wincest-ről...

Mit gondoltok a wincest-ről és tudtok olyan oldalt mondani ahol ilyet lehet olvasni? (Odaát c. sorozat)

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva képtelen lennék elképzelni egy ismerősömet sem a testvérével, ahogy magamat sem, de szerintem sok ilyen történetben rákényszerítik az embert, hogy testvérekre tekintsen szerelmespárként....egyébként ez egy jó páros, szerintem.

Az oldal: Where dreams come true (bocs, de a linket most nem tudom megadni, valami j2greendreams.livejournal.com)

De találsz néhányat a merengőn is (ha nem ismernéd: Kategóriák--Privet drive--- filmek, könyvek, sorozatok---sorozatok) El kell olvasni az ajánlókat, van köztük egy-kettő.

Ezen kívül a Fanfiction.neten is van pár, keresgélj, ezeken mind találni fogsz :)

2013. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) majd rákeresek az oldalakra egyébként én se tudnám elképzelni meg ha ilyet olvasok akkor nem is gondolok bele hogy ők most testvérek
2013. dec. 16. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az ilyen shippeléseknek sosem voltam ellene, viszont én a Winchestet nagyon nem szeretem. Mint ahogy írtátok, én sem tudnám elképzelni őket...és nem is akarom. Hisz testvérek! Néha vannak tényleg aranyos Winchest képek, gifek. De akkor is.Én egyszerűen nem szeretem...én inkább a Destiel mellett teszem le a voksom:)

Hát ha tudsz angolul, akkor ajánlom a tumblr-t. sok elvetemült shipper van fent tumblin...:D

2014. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az angol még nem nagyon megy de köszii majd keresgélek :)
2014. ápr. 24. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!