Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Destiel és Johnlock shipperek?

Destiel és Johnlock shipperek?

Figyelt kérdés

Hasonló gondolkodású egyéneket keresek, mint én. Egy barátnőmmel csináltunk egy blogot arra célra, hogy az efféle gondolatainkat leírjuk és megosszuk másokkal. Szépen haladunk, van már pár történet fent és most keressük az olvasókat. Szóval aki szeret ebben a témakörben olvasgatni, szereti a slasheket, annak tessék: [link]

Várjuk a véleményeket:)



2013. dec. 16. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Szomorú, hogy senki sem kommentelt még ide :D De bizony ám, hogy vannak! [link] innen jöttem ^^
2014. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Örülök egy újabb rokonléleknek:) Tetszik a blogod^^
2014. febr. 12. 00:39
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Én is nézlődtem a tiéden, szintén tetszik :)
2014. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)^^
2014. febr. 14. 01:02
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha Destiel és Johnlock shippereket keresel, és tudsz valamennyire angolul, ajánlom a tumblr-t. Tele van fandomokkal és elvetemült shipperekkel:D Ott is ilyen blogok vannak, ahol lehet hát "lájkolni", rebloggolni, taggelni, követni másokat meg hasonlók:) Kicsit olyan twitteres, csak itt több mindent tudsz csinálni.:D

Ja és Destiel4ever

2014. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Van tumblr oldalunk is, ott is szoktunk tevékenykedni meg másokat nézegetni:) lolobel.tumblr.com a miénk:)
2014. febr. 23. 08:38
 7/7 Johnlockerhun válasza:
Sziasztok, én is nagy johnlock fan vagyok, és még próbáltam megnyitni bármelyik linket, vagy azt írja, hogy meghivo kell, vagy azt hogy weboldal elköltözött, vagy valami ilyesmi.
2018. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!