Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Éjjel-Nappal Budapest...

Az Éjjel-Nappal Budapest nézésébe be lehet csatlakozni?

Figyelt kérdés
El akarom kezdeni nézni, de félek, hogyha most kezdem el, akkor sok mindent nem fogok érteni a cselekményből. Az előző 213 rész meg nincs időm egymásután végignézni... (Akik szidják a sorozatot, kérem ne kommenteljenek! Nem azért tettem fel a kérdést!)

2013. dec. 16. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Jobban teszed, ha nem kezded el
2013. dec. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy direkt kértem az ilyen típusú válaszok mellőzését!
2013. dec. 16. 14:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg :D Maximum egy hét múlva azt mondod, hogy nem jó és feladod. Azt nem mondom, hogy nincs vesztenivalód , mert nem 10 perc :D
2013. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze ugyis szoktak emlitést tenni a regebbi dolgokrol tapasztalatbol mondo.XD
2013. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mi persze? :D Persze, érteni fogom vagy persze, kezdjem el elölről? :D
2013. dec. 16. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, végtelenül egyszerű és sablonos a sorozat.
2013. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan, ugyanaz történik újra és újra. Béla összevész Józsival Mari miatt, aki igazából Gézával csalta meg őt, akinek meg Eszmeralda a nője amúgy. Plusz itt-ott pár random lezbi jelenet, piálás, értelmetlen üvöltözés. Komolyan nem fikázásból mondom, én emiatt ahgytam abba, mert ugyan történik mindig, csak havonta cserélgetik, hogy ki kivel fekszik össze meg drámázik éppen.
2013. dec. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan de lehet hogy az első héten nem nagyon fogod érteni de utána szerintem NO PROBLEM
2014. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na,nézed?;)
2014. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!