Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani olyan oldalt,...

Tudtok mondani olyan oldalt, ahol online megtudok nézni amerikai filmeket koreai nyelven?

Figyelt kérdés
oldal, internet, online, koreai, angol, amerikai, kíváncsiság, film, website
2013. dec. 16. 21:44
 1/2 Miwato válasza:

Szerintem ha beírod a keresőbe az angol címet, utánaírod hogy "korean" és ha megtaláltad koreaiul a címét akkor megtudod nézni.

Például, most hirtelen az Avatár Aang legendája című sorozat jutott az eszembe de hasonlóan:

Avatár Aang legendája ---> ugye az angol címe ez: "Avatar legendary of Aang/Avatar the last airbender" utánaírod hogy "korean name/title" stb. És ennek a koreai címe: 아바타 아앙의 전설 (Abata, Aangui jeonseol).

2019. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Miwato válasza:
Mondjuk, nézhettem volna időt is tegnap... Mármint, hogy na mikor lett kirakva a kérdés.😂 nem jutottam el addig... Na nem gond.xD ^^
2019. dec. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!